Newsy Jakub Barwiak
13.03.2018 21:49
|
Once Upon a Time in Hollywood. Margot Robbie blisko nowego filmu Quentina Tarantino
Once Upon a Time in Hollywood. Margot Robbie blisko nowego filmu Quentina Tarantino

Margot Robbie to obecnie jedno z gorętszych nazwisk w Hollywood. Być może aktorkę dane nam będzie zobaczyć w nowym filmie Quentina Tarantino.

Jak podaje portal Deadline, Margot Robbie została faworytką do wcielenia się w Sharon Tate w nowym filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time in Hollywood. Przypomnijmy, iż Sharon Tate to była żona Romana Polańskiego, która wraz z czwórką innych osób została zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona. Wydarzenia te mają być jednym z elementów nowego obrazu legendarnego reżysera.

Leonardo DiCaprio i Brad Pitt wcielą się w głównych bohaterów produkcji

Według wcześniejszych doniesień, Roman Polański ma pojawić się w Once Upon a Time in Hollywood. Tarantino chciałby rzekomo w tej roli obsadzić polskiego aktora. Skąd jednak wątek Sharon Tate? Ma ona być sąsiadką głównych bohaterów opowieści, oznacza to więc to, iż w tym momencie nie wiemy jak potencjalnie duża może być rola Robbie i polskiego aktora. Niewykluczone, iż będzie ona mała, sama osoba Tarantino jest jednak w stanie przyciągnąć spore hollywoodzkie nazwiska nawet do mniejszych występów.

Mimo, iż Once Upon a Time in Hollywood zadebiutuje dopiero w sierpniu 2019 roku, film już teraz wywołuje kontrowersje. Ich powodem jest m.in. poruszenie tematu morderstwa dokonanego przez sektę Mansona oraz osoba Romana Polańskiego (z wiadomych względów). Nam pozostaje tylko czekać ponad rok na efekt końcowy.

once upon a time in hollywood Quentin Tarantino Sony Pictures Entertainment
Źródło: https://screenrant.com/margot-robbie-tarantino-sharon-tate-movie/