Newsy Jakub Barwiak
15.03.2018 19:31
|
Dragon Ball. Akira Toriyama o fabule nowego filmu
Dragon Ball. Akira Toriyama o fabule nowego filmu

Dragon Ball mimo sporego stażu, nie ma zamiaru odpuszczać młodszym kolegom. W sieci pojawiły się nowe informacje o nadchodzącym filmie pełnometrażowym.

W końcówce roku zadebiutuje nowy pełnometrażowy film Dragon Ball. Twórca marki – Akira Toriyama zdradził kilka szczegółów o fabule produkcji.

Nowa animacja od twórcy Koraliny pojawi się na Netfliksie

Toei ogłosiło, iż 20 pełnometrażowy film Dragon Ball zadebiutuje w Japonii 14 grudnia 2018 roku. Za scenariusz produkcji i design postaci będzie odpowiadał Akira Toriyama, oto co legendarny twórca powiedział na temat tego filmu.

Tym razem film opowie historię, która ma miejsce po serii anime, którą możemy oglądać obecnie w TV. Rzuci ona trochę światła na tematy, powiązane z Friezą i Saiyanami, które dotychczas nie były mocniej eksplorowane. Sądzę, że będzie to niezwykle przyjemna opowieść z długo oczekiwanym, poważnym przeciwnikiem.

Niewątpliwie wypowiedź Toriyamy tylko zwiększy hype tych, którzy z niecierpliwością wyczekują na każdą nowość związana z Dragon Ballem. Może jednak również wzbudzić obawy u tych, którzy uważają, że Dragon Ball przemielił już na wszystkie możliwe sposoby tematykę Saiyan i Friezy. W tym wypadku najlepiej będzie jednak poczekać na efekt końcowy i informacje o ewentualnej dystrybucji filmu poza Japonią.

akira toriyama Dragon Ball toei animation
Źródło: https://screenrant.com/dragon-ball-super-anime-movie-release-date/