Newsy Kacper Mądry
16.04.2018 09:31
| Mobile |
Nadchodzi tajemnicza Nokia X
Nadchodzi tajemnicza Nokia X

Nokia czuje się coraz pewniej na rynku smartfonów. Firma wypuściła kilka modeli telefonów i już dowiadujemy się o kolejnym, tajemniczym modelu.

Skąd taka tajemniczość wobec modelu? Nokia X została dostrzeżona na kilku reklamach w Chinach i prawie nic o niej nie wiemy.

Znamy ceny Nokia 7 Plus i Nokia 8 Sirocco

Nokia X ma zostać zaprezentowana 27 kwietnia. Reklama wyświetlana w Chinach przedstawia dwa modele telefonu formujące się w literkę X. Urządzenia są jednak niewyraźne i ciężko cokolwiek o nich powiedzieć. Plotki mówią, że telefon będzie przeznaczony na średnią półkę cenową oraz dostępny w wariantach z 4 lub 6GB RAMu.

nokia x

Nie wiadomo na jakie rynki ma trafić Nokia X. Możliwe, że telefon będzie dostępny tylko w Chinach. Pojawia się również pytanie czy smartfon nie będzie celował jednak w najniższą półkę cenową. W 2014 istniały już modele Nokii X, jednak nie cieszyły się one zbyt dużą popularnością. Wątpliwe jest również to, że nowy telefon będzie potężnym urządzeniem. Nie wydaje się, aby miało wskazywać na konkurencję dla iPhona X.

apple iphone x nokia x
Źródło: https://www.phonearena.com/news/New-Nokia-X-Android-phone-soon_id104092