Newsy Daniel Stroński
16.05.2018 09:13
| PC |
Pillars of Eternity 2: Deadfire ukończone w 26 minut
Pillars of Eternity 2: Deadfire w bazie gier
Pillars of Eternity 2: Deadfire ukończone w 26 minut

Pillars of Eternity 2 wypełnia niszę staroszkolnych RPG-ów na dziesiątki godzin.Pomijanie lokacji i bieg do "mety" w oczach fanów gatunku może uchodzić za grzech, ale ten speedrunner zdecydowanie na sporą wiedzę o grze. Na tyle, by zaliczyć ją w niecałe pół godziny.

Pillars of Eternity 2: Deadfire trafiło do sprzedaży tydzień temu i gracze szacują czas zabawy na 40-50 godzin (wg serwisu HowLongToBeat.com). Nowa część przenosi nas w bardziej egzotyczne miejsca, pozwalając pływać statkiem między malowniczym wyspami. Są jednak osoby, które za bardzo się spieszą, by zwiedzać archipelag.

Nasza recenzja gry Pillars of Eternity 2 (PC)

Pillars of Eternity 2 zostało zaliczone w czasie 26:25 przez autora youtube'owego kanału Onin. Poniższy zapis jest oczywiście pełen spoilerów na temat fabuły, także oglądacie na własną odpowiedzialność. Wybrano najwyższy poziom trudności - Ścieżkę Potępionych - by szybciej przegrać w pewnej walce morskiej i podobno opłacało się to zrobić kosztem mocniejszych smoków w Ashen Maw. Do tego skorzystano z błogosławieństw ułatwiających rozgrywkę, w tym z zastrzyku gotówki. Wykorzystano też pewien bug z możliwością kradzieży sprzedanych przedmiotów - wszystko po to, by uzbierać 104,500 złota na maksymalne ulepszenie statku i dostanie się w ten sposób do Ukaizo.

Pillars of Eternity 2 - speedrun

 

obsidian entertainment Pillars of Eternity 2: Deadfire versus evil
Źródło: YouTube (Onin)