Poradniki do gier Paweł Musiolik
22.09.2016
Destiny: Rise of Iron. Khvostov 7G-OX - jak zdobyć
Destiny w bazie gier
Destiny: Rise of Iron. Khvostov 7G-OX - jak zdobyć

W dodatku Destiny Rise of Iron - jednym z zadań pobocznych do wykonania jest te w którym można zdobyć egzotyczną broń Khvostov 7G-OX. W tym poradniku dowiecie się, jak wykonać zlecane wam zadania.

Krok 1 - zdobywamy schematy Khvostov 7G-OX

By rozpocząć zadanie, musimy przede wszystkim ukończyć ostatnią fabularną misję - The Iron Tomb. Gdy będzie ona za nami, naszym celem jest zdobycie schematu Khvostov 7G-OX. Mamy dwie możliwości:

  • Jeśli posiadamy Khvostova z którym zaczynaliśmy Destiny (PS4) wystarczy, że go rozmontujemy.
  • Jeśli jednak pozbyliśmy się tej broni dawno temu, musimy schemat znaleźć. Miejscem docelowym jest Ketch dokujący w Plaguelands.

Jako, że zadanie opiera się na sentymencie, Ketch stoi w miejscu w którym zaczynaliśmy przygodę z Destiny w 2014 roku. Zanim zaczniemy - upewnijcie się, że macie Splicer Intel Relay, dzięki któremu utworzymy sobie wejście do miejsca w którym są schematy. Jak się tam dostać? Gdy wybierzemy z menu mapy patrol Plaguelands i pojawimy się na mapie, udajemy się w prawo wchodząc w drzwi na podwyższeniu. Tędy dojdziemy do Rocketyard. Tam skręcamy w lewo do The Divide i odrobinę dalej znowu w lewo do The Breach. Przygotujcie Splicer Intel Relay o którym wcześniej pisałem i otwórzcie dostęp do The Breach. Gdy wejdziemy na cmentarzysko samochodów, zobaczymy w oddali Ketch. Kierujemy się do niego. W środku statku będzie kilku przeciwników, w tym dosyć mocny Pilot Servitor. Zabijamy go i po chwili otrzymujemy komunikat o skrzynce w pobliżu. Otwieramy ją i dostajemy schematy Khvostov 7G-OX. Pierwsza część za nami.

Z tym wracamy do Iron Temple i bierzemy dalszą część zadania

Krok 2 - Zbieramy 10x manual page i 3x weapon parts

Dostajemy zadanie znaleźć 10 stron instrukcji oraz 3 części broni. Szukanie manual page'y jest łatwe - wypadają one z przeciwników Fallen gdy patrolujemy Plaguelands, więc możemy to połączyć ze zbieraniem części broni.

Zebranie weapon parts jest ciut bardziej czasochłonne i wymaga odrobiny chodzenia.

Pierwszą część znajdziemy w budynku w którym podczas Strike'u The Devil's Lair Ghost łamie zabezpieczenia by wyłączyć lasery, a my musimy go bronić. Drzwi będą normalnie otwarte, więc wchodzimy do pomieszczenia i skręcamy w prawo. W rogu przy światłach leży pierwsza część.

Drugą część znajdziemy w The Blast gdzie walczymy z Walkerem w trakcie Strike'u The Devil's Lair. Miejsce które nas interesuje, to pierwszy budynek po lewej gdy wejdziemy na otwartą przestrzeń. Wskakujemy na dach i kierujemy się w lewy róg, spoglądamy na dół i widzimy ikonę przedmiotu. Zbieramy go.

Ostatnia, trzecia część leży w Dock 13. Wracamy więc do Rocketyard i idziemy w kierunku The Divide, zamiast skręcać w The Breach, idziemy prosto do będącego w oddali pomieszczenia. Wchodzimy i idziemy przed siebie eliminując przeciwników. W dużym pomieszczeniu (gdzie w 2014 zdobywaliśmy statek) pokonujemy kolejną grupę i w bocznym pomieszczeniu, pod schodami jest ostatnia część.

Wracamy z wszystkim do Iron Temple i bierzemy dalszą część zadania.

Krok 3 - Wykonujemy misję A Khvostov Rising i zdobywamy broń

Przed nami ostatni krok do zdobycia Khvostov 7G-OX. Musimy przejść misję A Khvostov Rising, która stawia nas przed dosyć trudnym do pokonania bossem. Misja jest prosta jeśli chodzi o kolejne kroki. Po wylądowaniu Ghost skanuje jeden punkt, później wychodzimy z lokacji i skanujemy kolejny punkt. Zaczyna się pierwsza faza walki z Kavissem, kapitanem Fallen. Gdy ucieknie z pola walki, podążamy za nim do wyłomu, który doprowadzi nas do The Breach. Podążając za obłokami SIVA, dojdziemy do rozległego miejsca z kontenerami. Ostatecznie odnajdziemy Kavissa ochranianego przez Servitora. Strzelamy w niego i rozpoczyna się trudna walka.

Gdy ostatecznie Fallen polegnie, wypadnie z niego egzotyczny karabin - Khvostov 7G-OX, którego poziom light wynosi 350.

activision bungie destiny destiny: rise of iron playstation 4 poradnik wideo