Publicystyka redakcja
05.02.2017
Przegląd premier - luty 2017
Przegląd premier - luty 2017

Z powodu niespodziewanych problemów technicznych, nasz przegląd premier opóźnił się o kilka dni. Po uporaniu się z nimi, publikujemy przegląd wszystkich premier lutego.

Dexed

Deweloper: Ninja Theory | Wydawca: Ninja Theory | Gatunek: Shoot 'em Up

Ninja Theory kojarzyć możecie z takich gier jak Heavenly Sword czy nadchodzące Hellblade, ale tym razem twórcy postanowili spróbować swoich sił w wirtualnej rzeczywistości. W shooterze na szynach Dexed będziemy musieli mieć gogle PlayStation VR na głowie, by precyzyjnie mierzyć do celów i je niszczyć. W jednej dłoni mamy blaster lodowy, w drugiej – strzelający lawą. Co lepiej podziała na danego przeciwnika? To trzeba będzie wydedukować w locie.

 

Dynasty Warriors: Godseekers

Deweloper: Omega Force | Wydawca: Koei Tecmo | Gatunek: sRPG

Z czym kojarzymy serię Dynasty Warriors? Ze slasherem, w którym jednym atakiem razimy dziesiątki przeciwników naraz. Ktoś postanowił odejść od tej (bądź co bądź) bezmyślnej młócki, tworząc spin-off stawiający całe założenia serii na głowie. W Dynasty Warriors: Godseekers mamy do czynienia z turowym systemem walki, tak więc bohaterowie poruszają się po planszy-szachownicy, atakując pola z przeciwnikami. Jakieś ograniczenia? Punkty ruchu i wymóg czekania na swoją turę. Jeśli jesteście fanami serii, zastanówcie się, czy wolniejsza rozgrywka to coś, czego szukacie w DW.

 

Kill the Bad Guy

Deweloper: Exkee | Wydawca: Exkee | Gatunek: Logiczna

Kill the Bad Guy reklamowane jest jako logiczna skradanka. Wszystko polega na tym, że jesteśmy agentem zdejmującym złych ludzi, ale ich zabójstwo musimy dokładnie zaplanować i upozorować na wypadek. Można to zrobić na wiele sposobów, bawiąc się fizyką obiektów i zamieniając najzwyklejsze rzeczy w narzędzia mordu. Przygotujcie się na zastawianie skomplikowanych pułapek i śmiercionośne efekty domina.

Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto

Deweloper: CyberConnect2 | Wydawca: Bandai Namco | Gatunek: Bijatyka

Naruto Ultimate Ninja Storm 4 zamknęło historię serii, a rozszerzenie zajmie się kontynuacją z nowym pokoleniem ninja. Syn Naruto, córka Sasuke i Sakury oraz „krewny” Orochimaru grają tu pierwsze skrzypce. Boruto i jego przyjaciół poznamy w nowym wątku, który przedstawi nam nie tylko dodatkowe postacie, ale również odmieni te dobrze znane jak dorosły Sasuke czy Naruto Hokage. Ponadto twórcy przyszykowali zupełnie nowe ataki łączone. Wszystko to jako DLC lub w wydaniu z podstawką.

8DAYS

Deweloper: Santa Clara Games | Wydawca: BadLand Games | Gatunek: Strzelanka

Wasz helikopter został zestrzelony i spadliście pośród świszczących kul gdzieś na Bliskim Wschodzie. Jako jeden z dwójki najemników, gracza czeka przebijanie się przez zastępy uzbrojonych po zęby przeciwników i próba obalenia lokalnego dyktatora. W kwestii rozgrywki postawiono na strzelaninę na dwa analogi i kamerę umiejscowioną nad bohaterem. Macie chętnego do gry znajomego? Twórcy zadbali o kooperacyjny tryb dla dwóch graczy przy jednej konsoli. Wszystko to zrealizowano w zamiłowaniu do pixelartu.

Kitty Powers’ Matchmaker

Deweloper: Magic Notion | Wydawca: Magic Notion | Gatunek: Visual Novel

Chcieliście kiedyś pobawić się w swatkę? Spokojnie, to żaden „symulator randkowania dla dziewczyn”. W Kitty Powers’ Matchmaker pomagamy naszym klientom przypodobać się drugiej osobie, a robimy to przez rozmaite minigry. Twoja randka wyszła do toalety, wróciła i pyta się, jak wygląda – pamiętasz jak wcześniej wyglądała? Tego typu atrakcje testujące naszą spostrzegawczość i pamięć znajdą się w tej nietypowej produkcji.

 

playstation 4 playstation vita przegląd premier