Menu X
Menu X
Publicystyka: Recenzje gier na smartfony
Cykl (Recenzje gier na smartfony)

N.O.V.A Legacy jest dla mnie fatalnie przeprowadzonym eksperymentem. Mamy tutaj do czynienia z remasterem gry z 2009 roku, który, sprowadzony do standardów mobilnych 2018 roku, wypada bardzo słabo.

Czytaj dalej

O Marvel Strike Force przed premierą usłyszałem może z raz. Nastawiałem się na kolejnego klikacza żerującego na znanej marce. Okazało się jednak, że recenzowany dzisiaj tytuł jest naprawdę porządną produkcją!

Czytaj dalej

Nie mam bladego pojęcia, co się wydarzyło na chińskim rynku. Dostępne tam są dwie mobilne odsłony PlayerUnknown’s Battlegrounds, z czego obie są w dużej mierze tą samą grą.

Czytaj dalej

Widać, że Fortnite w wersji na smarftony jest dopiero na początku swojej mobilnej przygody. Gra wymaga jeszcze kilku poprawek, ale już teraz tytuł sprawia sporo frajdy.

Czytaj dalej

PlayerUnknown’s Battlegrounds: Exhilarating Battlefield jest mobilnym odpowiednikiem „dużego” PUBG. Dostajemy niemalże identyczną grę w wersji przeznaczonej na smartfony. Czy taka konwersja się udała?

Czytaj dalej

The Sims Mobile, choć na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjne Simsy, to jednak rozgrywka przebiega tutaj zgoła inaczej. Czy taka forma zabawy się sprawdza?

Czytaj dalej

Lineage 2 Revolution chciało być jednocześnie produktem przypominającym jakością tytuły z dużych sprzętów i grą mobilną, która zachowa wszystkie swoje uproszczone mechaniki. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale twórcom ten wyczyn się udał.

Czytaj dalej

Konsolowa Dissidia Final Fantasy lekko mnie zawiodła. A jak poradziło sobie wydane na smartfony Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia? Znacznie lepiej. Znalazłem chyba moją ulubioną grę na telefon.

Czytaj dalej

Tekken w wersji mobilnej spodoba się Wam tylko wtedy, gdy zaakceptujecie ograniczenia, które niesie ze sobą ekran dotykowy. Przez zmienioną mechanikę zabawy gra trochę traci, jednak nie znaczy to, że jest to tytuł słaby.

Czytaj dalej

Final Fantasy XV: A New Empire jest jedną z najgorzej zaprojektowanych gier strategicznych przeznaczonych na urządzenia mobilne.

Czytaj dalej
reklama

World of Warships Blitz wpłynęło na smartfony z systemem Android oraz iOS. Mobilna wersja pecetowej produkcji wymagała kilku zmian, jednak twórcy sprawnie poradzili sobie ze wszystkimi przeciwnościami.

Czytaj dalej

Myślałem, że recenzję Asphalt Xtreme będę mógł napisać już po jednym dniu ogrywania. Czyżby omawiana dzisiaj produkcja była tak krótka?

Czytaj dalej

Need for Speed: No Limits początkowo wydaje się być produkcją fatalną. Z czasem jednak zaczynamy rozumieć filozofię stojącą za mobilnymi wyścigami.

Czytaj dalej

Modern Combat Versus wciągnęło mnie swoją prostą mechaniką. Jeszcze nigdy tak dobrze nie strzelało mi się na telefonie.

Czytaj dalej

Don’t Starve to pozytywnie przyjęty tytuł survivalowy, który dostępny jest na konsolach oraz PC. Czy Don’t Starve Pocket Edition to równie dobre doświadczenie?

Czytaj dalej

SimCity BuildIt jest produkcją dość specyficzną, jeśli chodzi o gry na smartfony. Dlaczego? Bo przywodzi na myśl dużą produkcję z PC!

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL