Menu X
Menu X
Publicystyka: Testy
Cykl (Testy)

SteelSeries Arctis Pro Wireless są od dwóch tygodni moimi głównymi słuchawkami podczas korzystania z PlayStation 4. Najnowsza, pozycjonowana na najwyższej półce cenowej propozycja duńskiego producenta uderza w segment Hi-Res, nadal pozostając słuchawkami typowo gamingowymi.

Czytaj dalej

Xiaomi Redmi 5 mocno kandyduje do miana jednego z najlepszych smartfonów z niższej półki cenowej. Występujące w dwóch wersjach urządzenie sprawdzi się idealnie w codziennym użytkowaniu, a i z grami poradzi sobie bez większych problemów.

Czytaj dalej

Wired Mini Gamepad to nowy pomysł na zawojowanie niszy, jaką w naszej branży stanowią młodsze dzieci. Pokaźne gabaryty DualShocka nie pozwalają im na komfortową zabawę, więc z pomocą przychodzi pad sygnowany logiem Hori. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

Czytaj dalej

Do licencjonowanych kontrolerów przeznaczonych dla PlayStation 4 dołączyła propozycja Hori - Onyx Controller, który jest jednocześnie pierwszym bezprzewodowym padem nie od Sony. Jak sprawuje się kontroler?

Czytaj dalej

Corsair HS50 mają być względnie tanią alternatywą w segmencie słuchawek dla graczy. Firma znana głównie z rynku PC-towego, przygotowała specjalną wersję swoich słuchawek dla posiadaczy konsol. Czy warto wydawać niecałe 300 złotych za ten sprzęt?

Czytaj dalej

Steelseries Arctis 3 Bluetooth to najnowsza propozycja firmy Steelseries w segmencie słuchawek ze średniej półki cenowej. Korzystając z konstrukcji wybranej w serii Arctis, wzięto najtańszy model i dołożono do tego Bluetooth, tworząc ciekawe słuchawki, które możemy mieć podłączone do dwóch źródeł dźwięku jednocześnie.

Czytaj dalej

Avermedia Live Gamer Portable 2 to jedno z wielu urządzeń oferujące przechwytywanie obrazu m.in. z konsol. Mimo że nie mamy do czynienia z absolutną nowością, to jednak LGP2 wyróżnia się trybem PC Free, dzięki któremu nie potrzebujemy PC-ta do nagrywania materiałów.

Czytaj dalej

Avermedia Live Gamer HD 2 to najnowsza propozycja firmy Avermedia dla osób, które chcą nagrywać materiały z konsol lub streamować swoją rozgrywkę do Sieci. Przez ostatni miesiąc intensywnie testowałem sprzęt, by sprawdzić, jak sobie radzi w użytkowaniu i czy warto wykładać na niego kilkaset złotych.

Czytaj dalej

Steelseries Arctis 7 to bezprzewodowe słuchawki plasujące się mniej więcej między średnią a wysoką półką cenową. Mimo że to najdroższy i najbardziej zaawansowany model w serii Arctis, to jednocześnie mamy do czynienia z najtańszymi słuchawkami bezprzewodowymi marki Steelseries. Od miesiąca mam okazję je testować, więc w tym tekście postaram się Wam odpowiedzieć, czy warto myśleć o kupnie tego sprzętu.

Czytaj dalej

PlayStation VR Aim Controller sprawia, że strzelanki już nigdy nie będą takie same. Spędziłem z kontrolerem Aim dłuższy czas i wiem, że jest dokładnie tym, czego brakowało wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj dalej
reklama

Jeśli miałbym wybrać największy problem sprzętu kierowanego do graczy (poza często absurdalnie wysoką ceną), byłby to jego design. Nadzwyczaj często dostajemy coś, z czego normalny człowiek wstydzi się korzystać, bo wyglądem przypomina to sprzęt króla cyganów. Gdy zaproponowano mi test słuchawek Trust GXT 353, odetchnąłem z ulgą. Wyglądają wyjątkowo normalnie.

Czytaj dalej

Od kilkunastu miesięcy wyczekiwana przez wielu rewolucja (nie pierwsza) w świecie gier zmaterializowała się na półkach sklepowych. PlayStation VR dostępne jest od kilku dni i budzi mieszane odczucia. Czy warto kupować w tym momencie ten sprzęt? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj dalej

Mając w pamięci, jak skończyła technologia 3D w telewizorach, Kinect czy PS Move, nie czułem się pozytywnie nastrojony do technologii VR. Dotychczas myślałem o niej jak o kolejnym łapiącym kurz gadżecie, ale grzechem byłoby nie zweryfikować swojej opinii, prawda? W szczególności że nadarzyła się okazja, aby zobaczyć, jak w praktyce radzi sobie PlayStation VR.

Czytaj dalej

Jeszcze kilka lat temu, jeśli ktoś chciał nagrywać materiał z gier, musiał się nakombinować, wykosztować i często bawić w zakupy zza granicy. Z biegiem czasu to się zmieniło. Na rynku pojawiały się kolejne urządzenia służące do nagrywania, nawet same konsole dostały taką (choć kulawą) możliwość, a teraz doszliśmy do momentu, w którym inwestycja w sprzęt nagrywający w 1080p i 60 klatkach na sekundę nie zrujnuje naszego portfela. Jednym z takich sprzętów jest Avermedia LiveGamer Extreme, które mieliśmy okazję testować przez ostatnie kilkanaście dni.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL