OUOUOUOUUU
...chimichimichimichimi...

Odwyk od bijatyk trwa w najlepsze. Zamiast bójek na ringu przenosimy się na front drugiej wojny światowej. Odwiedzimy też odmęty kosmicznych miast zielonych ludzi z megalitycznej cywilizacji!

Czytaj dalej

Nieco później, ale w sam raz na zamknięcie weekendu. Przychodzę i pytam kolejny raz, w co teraz gracie?

Czytaj dalej

Druga stówa przekroczona, więc do trzeciej wchodzimy za sprawą Kratosa i Devilmana - zapraszam do chwalenia się, jak Wam mija weekend i w co obecnie gracie!

Czytaj dalej

Ledwie tydzień, jedynie jeden numer - tyle nas dzieli od magicznej drugiej stówy! Zanim do tego dojdzie usiądźcie wygodnie i zdradźcie w co teraz gracie.

Czytaj dalej

WG niczym Jean Grey z X-Menów powstaje z popiołów i czyta w Waszych myślach, aby zadać pytanie, które pragniecie usłyszeć. W co teraz gracie?

Czytaj dalej

Witam i o zdrowie nie pytam, bo mnie to nie interesuje. Zadaje ważniejsze i niecierpiące zwłoki pytanie - w co teraz gracie?

Czytaj dalej

196 numer spóźniony o kilka miesięcy, tygodni i dni, a nawet godzin, ale... nareszcie jest! Pytam się Was znowu, niezależnie od orientacji i posiadanej konsoli - w co teraz gracie?

Czytaj dalej

Odstąpcie od wszelkich czynności, które w tym momencie wykonujecie i łapcie za pady. Mamy weekend, więc pora zadać pytanie - w co dzisiaj gracie?

Czytaj dalej

Chwalcie się w co gracie i wezwijcie policję! Arc System Works opanowało Weekendowe Granie!

Czytaj dalej

Spóźnione o ponad miesiąc, ale jest - nowy numer Weekendowego Grania! Zapraszam do chwalenia się w co obecnie gracie.

Czytaj dalej

WG nie zniknęło! Przynajmniej nie na stałe. Zbliża się koniec roku, więc wracamy z przygotowanym podsumowaniem i zadajemy Wam najistotniejsze z pytań - w co gracie?

Czytaj dalej

Zapraszam do chwalenia się w co gracie. I pamiętajcie, że jeśli chodzi o kobiece postacie, to PlayStation ma tylko jedną królową i jest nią królowa grawitacji! 

Czytaj dalej

W co gracie? My bierzemy na celownik gry dziwne i inne. W dzisiejszym numerze przewidziane są zabawy grawitacją, dzieci chaosu i sianie kłamstw. Zapraszam do komentarzy i chwalenia się czymkolwiek macie ochotę!

Czytaj dalej

Masa gier, mało czasu, a my znowu pytamy - w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Dobra nuby, chwalcie się co u Was i w co obecnie gracie. U nas bieganie po Japonii i wyspie Wumpa, a także powrót do klimatycznego Arcadia Bay i paru innych dawno nieodwiedzanych miejsc!

Czytaj dalej

No to ten, koniec zabawy - chowamy ślimaki do kieszeni i gramy! Piszcie w co, bo nie wyczymiem!

Czytaj dalej

Standardowo - zapraszam i zachęcam do chwalenia się w co gracie.

Czytaj dalej

Cześć i czołem, ślimaki z rosołem! Zapraszam do chwalenia się w co gracie!

Czytaj dalej

Ouuu! Rozpoczynamy kolejne Weekendowe Granie - zapraszam wszystkich do chwalenia się w co obecnie gracie!

Czytaj dalej

Cześć! Znowu zapraszam Was do chwalenia się tym, w co obecnie gracie. Właźcie w komentarze i piszcie, jakie gry zaprzątają Wam głowę lub co macie na oku.

Czytaj dalej

Strona