Blog użytkownika poikao
Notki z kategorii: WWG

Weekend minął nie wiadomo kiedy :( Nie odbyło się za dużo sesji, ale te które się odbyły były epickie :D

Czytaj dalej

Prognozy mówią, że weekend będzie brzydki. Nie warto więc wychodzić z domu. Lepiej pograć na konsoli, a najlepiej pograć z dobrą ekipą! :D

Czytaj dalej

Pierwszy wiosenny weekend za nami. Zachęcam do składania relacji z grania i zakładania nowych sesji na przyszły weekend!

Czytaj dalej

Mała zmiana w naszym "cyklu wydawniczym" okazała się udana. Tak więc ponownie zapraszam najpierw do zakładania sesji i ponownego zajrzenia na blog we wtorek aby poczytać o tym, co się wydarzyło w miniony weekend.

Czytaj dalej

Solidne sześć sesji i każda z innej parafii. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w sesjach!

Czytaj dalej

Za nami udany weekend. Liczę na to, że najbliższy będzie jeszcze lepszy! Zapraszam do wspólnej zabawy :)

Czytaj dalej

Gorące premiery na horyzoncie! Dragon Ball FighterZ (PS4) oraz Monster Hunter World (PS4) znalazły swoje miejsce w nadchodzącym WWG. Co jeszcze? Zachęcam http://www.pssit(...)isy.htmldo sprawdzenia :)

Czytaj dalej

Po raz kolejny nie zawiedliście i tłumnie stawiliście się na WWG :) Mam nadzieję, że nie zwolnimy tempa i w najbliższym tygodniu pojawicie się równie licznie!

Czytaj dalej

Ostatnie weekendowe sesje były niezwykle owocne. Mam nadzieję, że cały przyszły rok będzie równie udany! Zapraszam do relacji i zapisów!

Czytaj dalej

Święta Święta! A Sesja w ramach WWG doskonałym odpoczynkiem od świątecznej gorączki :D

Czytaj dalej

Uwaga uwaga! Przedostatni weekend roku! Dobry moment na wzięcie udziału w WWG :)

Czytaj dalej

No i jest! 150 wspólnych weekendów! Zaplanowane jest solidne 5 sesji, dla każdego coś miłego :) Zachęcam do wzięcia udziału!

Czytaj dalej

Kolejny weekend i kolejne WWG... Zaraz zaraz... To już 150 wspólny weekend! To idealny moment żeby dołączyć do naszej zgranej paczki! ZAPRASZAM!

Czytaj dalej

Na polu szaro, buro, zimno... Lepiej wskoczyć pod kocyk i wbić na WWG :D

Czytaj dalej

Miniony weekend nie obrodził przesadnie w sesje, ale mimo iż ilości nie było to była jakość! Zachęcam serdecznie do zgłaszania sesji i dołączania do istniejących! Zapraszamy również na DISCORD!

Czytaj dalej

Solidne pięć sesji. Będzie wziuuuu, będzie pif paf, będzie bang! Będzie mnóstwo dobrej zabawy! Zapraszam serdecznie!

Czytaj dalej

Kolejny raz weekend dostarczył wielu emocji! Sesje zaplanowane przeplatały się z niespodziewajkami. Każda niezwykle udana :D Zapraszam do zapisywania się na kolejne sesje!

Czytaj dalej

Październik za pasem, wiatr hula, zimno, plucha... Idealny czas na granie, najlepiej w zacnym towarzystwie ^^ Zapraszam gorąco na sesje!

Czytaj dalej

Oj działo się w ten weekend. Mam nadzieję, że uczestnicy dobrze się bawili i zapraszam nowych do wzięcia udziału w sesjach! 

Czytaj dalej

Szykujcie się na kolejny weekend pełen emocji! Tym razem mamy cztery sesje, ale praktycznie na każdej będzie tłoczno :) Zapraszam gorąco do wspólnej gry!

Czytaj dalej

Strona