Menu X
Menu X
PS4
Yakuza 6: The Song of Life
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
10
Twoja ocena
5
Producent: Yakuza Team
Wydawca: SEGA
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.04.2018
Europa: 17.04.2018
Polska: 17.04.2018
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Yakuza 6: The Song of Life
249,- PLN
Recenzje

W tym roku kwiecień dla użytkowników PS4 stoi pod znakiem ojcostwa, którego tematykę poruszają dwie ekskluzywne premiery. Yakuza 6 debiutuje na rynku i jest dla fanów cyklu niesamowicie istotnym rozdziałem w dziejach serii. Przede wszystkim możemy liczyć na gigantyczny skok ogólnej jakości, ale i pożegnanie legendarnego bohatera, którego dzieje poznawaliśmy przez blisko 13 ostatnich lat. Czy Smok Dojimy odejdzie jednak w chwale?

Czytaj dalej
Newsy

Yakuza 6: The Song of Life przeniosło swoją premierę na tydzień powrotu Kratosa i może się to odbić na sprzedaży. Tak czy inaczej, mamy nowy zwiastun!

Czytaj dalej

Premiera Yakuza 6 już za tydzień. Kazuma Kiryu, zwany też Smokiem Dojimy mierzyć będzie się z God of War. Nie bardzo widzimy szanse by z nim wygrał, ale SEGA nie odpuszcza marketingu.

Czytaj dalej

Demo Yakuza 6: The Song of Life wróciło po niecałym miesiącu do PlayStation Store.

Czytaj dalej

Yakuza 6 również się udało i zostało docenione przez recenzentów. Zachodnia premiera nastąpi 17 kwietnia, ale już teraz możemy się przyjrzeć kilkudziesięciu recenzjom i wyciągnąć z nich mocną średnią. Jedno jest pewne - Kiryu nie zawiódł.

Czytaj dalej

Yakuza 6 pojawi się w przyszłym miesiącu i zakończy historię głównego bohatera serii. Nowy materiał z rozgrywki uspokaja nowicjuszy i tłumaczy, że nie będę mieli problemów ze zrozumieniem opowieści. Nawet jeśli będzie to ich pierwszy kontakt z cyklem.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL