Menu X
Menu X
PS4
Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.5
Twoja ocena
5
Producent: Treyarch
Wydawca: Activision
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 16.05.2017
Europa: 16.05.2017
Polska: 16.05.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

Jeżeli małym świętem dla fanów trybu zombie w Call of Duty nazywamy pojedyncze DLC, Zombies Kroniki powinny być co najmniej Bożym Narodzeniem. Treyarch wpadło na rewelacyjny pomysł przypomnienia o Black Ops 3 wszelkim miłośnikom FPS-ów. Nagle Infinite Warfare poszło w odstawkę, a Internet zawrzał, wyczekując premiery największego dodatku zombie.

Czytaj dalej
Newsy

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki to pakiet odświeżonych map z poprzednich części popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. W amerykańskim PlayStation Store przez ograniczony czas dostępny będzie darmowy motyw z rozszerzenia.

Czytaj dalej

Call of Duty: Black Ops 3  Zombie Kroniki zostało dzisiaj wydane, więc firmy Treyarch i Activision ruszają z specjalnym wydarzeniem wewnątrz gry mającym zachęcić graczy do wzięcia udziału w rozgrywkach sieciowych.

Czytaj dalej

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki pomieści w sobie m. in. pierwsze mapy, dzięki którym tryb z nieumarłymi stał się tak popularny. Nacht Der Untoten, Verrückt, Shi No Numa - oto jak klasyczne plansze wyglądają po odświeżeniu.

Czytaj dalej

Call of Duty: Black Ops 3 Zombi Kroniki wyląduje w PS Store już w przyszłym tygodniu. Activision nie trzyma dłużej graczy w niepewności i prezentuje fragmenty czystej rozgrywki na nowym zwiastunie.

Czytaj dalej

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki to wielki pakiet skierowany do miłośników wybijania kolejnych fal zombie. Twórcy odświeżają ulubione lokacje społeczność, na które już niedługo będą mogli wrócić wszyscy fani. Znamy już cenę tej przyjemności i mamy pierwszy zwiastun.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL