Menu X
Menu X
PS4
Sinner: Sacrifice for Redemption
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Dark Star Game Studios
Wydawca: Another Indie
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 2018
Europa: 2018
Polska: 2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Newsy

Chińczycy postanowili sobie zrobić swoje Soulsy. Tak powstało Sinner: Sacrifice for Redemption, które od początku wygląda jak ewidentnie zerżnięte Dark Souls. Mieliśmy sprawdzić jeszcze w tym miesiącu czy ten klon jest grywalny, ale nie sprawdzimy.

Czytaj dalej

"Chińskie Dark Souls" powraca i przedstawia jedną z wielu potyczek, jakie przyjdzie nam stoczyć. Sinner: Sacrifice for Redemption otrzymało nowy materiał, na którym twórcy udowadniają, że nie będzie to łatwa przygoda.

Czytaj dalej

Coraz więcej twórców pragnie osiągnąć sukces wykorzystując do tego popularność podgatunku Soulslike. Sinner to propozycja mniejszego studia, która dość mocno inspiruje się serią From Software, ale nie może się pochwalić podobnym wykonaniem.

Czytaj dalej

Sinner zapowiada się na średniej jakości zrzynkę z Dark Souls. W Sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który tylko udowadnia, że niewiele jest tu oryginalnego.

Czytaj dalej

Sinner to chiński klon Dark Souls. Jeśli uważacie, że to przesadzone określenie, to wystarczy parę sekund z oficjalnym materiałem zarejestrowanym na China Joy by zmienić zdanie.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL