Menu X
Menu X
PS3
Gran Turismo 6
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Polyphony Digital
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Wyścigi, Symulator wyścigowy
Liczba graczy: 1-16
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Tak
Premiery
Świat: 05.12.2013
Europa: 06.12.2013
Polska: 06.12.2013
  • PEGI 3
  • Online
557
Posiadaczy gry
50%
Średnia ukończenia
20
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Gran Turismo 6
79,- PLN

Gran Turismo 6 to szósta już odsłona najsłynniejszej produkcji traktującej o wyścigach samochodowych, często nazywana prawdziwym kompendium motoryzacyjnym. Polyphony Digital postanowiło napisać od nowa silnik graficzny, przebudować grę i naprawić to, co nie działało w GT5. Do tego pojawią się jak zawsze nowe pojazdy premium oraz nowe trasy, takie jak Bathurst, Silverstone czy Brands Hatch. Oprócz tego nawiązano współpracę z producentami zawieszenia by jak najlepiej oddać ten element w grze.

Recenzje

Gran Turismo 5, gra wydana w roku 2010 była bez dwóch zdań pozycją świetną. Każdy posiadacz PlayStation 3, który uwielbia motoryzację tytuł ten posiada lub też posiadał. Jak wygląda sprawa z kolejną odsłoną serii? Studio Polyphony pod wodzą Kazunoriego Yamauchi wykonało kawał świetnej roboty - jest lepiej o długość pętli Nurburgring!

Czytaj dalej
Newsy

Trzeba się pogodzić z faktem, że PlayStation 3 jest coraz bardziej wygaszane. Sony zapowiedziało właśnie, że w nowym roku dostęp do funkcji sieciowych utraci kolejna pozycja. Tym razem pora na Gran Turismo 6.

Czytaj dalej

Po prawie 3 latach od dnia premiery, Gran Turismo 6 (PS3) przekroczyło kolejny kamień milowy jeśli chodzi o sprzedaż. Wraz z końcem czerwca, łączna sprzedaż na całym świecie przekroczyła 5 milionów sztuk.

Czytaj dalej

Sony bardzo długo nie chciało nam podać dokładnego wyniku sprzedaży Gran Turismo 6 (PS3). Produkcja, która w sprzedaży pojawiła się już po premierze PS4 rozpalała więc zmysły osób interesujących się wyścigami i cyferkami.

Czytaj dalej

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Polyphony wyda aplikację Kreatora Tras do Gran Turismo 6 (PS3). Dzisiaj mamy aktualizację, która wprowadza zmiany potrzebne do współpracy z aplikacją.

Czytaj dalej

Najlepiej i najdłużej wspierana przez dewelopera gra? Solidnym kandydatem będzie bez wątpienia Gran Turismo 6 (PS3). Po wielu miesiącach ciszy, pojawi się kreator tras o czym napisał jako pierwszy serwis GTPlanet.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
10.8%
Gran Turismo Platinum Trophy
Earn all trophies in Gran Turismo 6.
Brąz
częste
87.6%
Novice Graduation
Complete Novice Class in Career Mode.
Brąz
częste
76.7%
Careerist: National B
Complete National B Class in Career Mode.
Brąz
częste
61.9%
Careerist: National A
Complete National A Class in Career Mode.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL