Menu X
Menu X
PS4
Thief
Ocena gry
Ocena PSSite
5.5

Recenzja
Ocena społeczności
6.7
Twoja ocena
5
Producent: Eidos Montreal
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 25.02.2014
Europa: 28.02.2014
Polska: 28.02.2014
  • PEGI 18
  • Przemoc
308
Posiadaczy gry
34%
Średnia ukończenia
18
Ukończyło
1h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Thief
79,- PLN

Znany ze swojego złodziejskiego fachu Garret powraca do Miasta rządzonego przez Barona. Miasto zmaga się z rosnącym niezadowoleniem społecznym prowadzącym ostateczności do wybuchu powstania w którym mimowolnie Garret musi wziąć udział. Gra udostępni nam rozległe lokacje po których będziemy mogli się poruszać by zwinąć najcenniejsze rzeczy z domu bogatych mieszkańców Miasta. Wersja na nową generację będzie wyróżniać się lepszą fizyką i sztuczną inteligencją, lepszymi efektami graficznymi oraz płynniejszym w działaniu światem.

Recenzje

Ojciec skradanek powrócił i pragnie skraść Wasze serca. Skraść, powiedziałem. Ukraść! Nie wychylić się zza zasłony, UKRAŚĆ! Kto przypisuje jeden przycisk pod dwie różne akcje?!

Czytaj dalej
Newsy

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Square Enix wraz z Straight Up Films i Source Rock zabiera się za kinowe wydanie marki Thief. W piątek informację potwierdził deweloper gry.

Czytaj dalej

Wraz ze środową aktualizacją mogliśmy przeczytać "sprawdźcie PS Store w weekend, przygotowaliśmy kilka sekretnych ofert". Na razie doszukaliśmy się dwóch dużych tytułów na PlayStation 4 i PS3, przecenionych o ponad 100 zł każda. Pomożecie szukać dalej?

Czytaj dalej

Pierwsze oceny Thief (PS4)Castlevania: Lords of Shadow 2 (PS3) nie zachwycają, jednak mamy dla Was dobrą wiadomość - okres, kiedy premier brakuje, a nowości pojawiają się sporadycznie odchodzi do lamusa. W ciągu najbliższych tygodni czeka nas istny zalew nowych tytułów, które mamy zamiar dla Was ograć, zrecenzować i opisać. Zapowiada się naprawdę gorący marzec!

Czytaj dalej

Premiera Thiefa w Europie już jutro i z tej okazji wydawca przygotował dla brytyjskich graczy wyzwanie - wykorzystując swoje złodziejskie umiejętności należy otworzyć zamek, by zgarnąć zamkniętą w skrzyni nagrodę. Wśród nich po dwie sztuki PlayStation 4 i PS Vita.

Czytaj dalej

Nowy Thief (PS4) ma sporo problemów jeszcze zanim na dobre zadomowił się w domach graczy. Pisaliśmy już o tym, że optymalizacja wypada bardzo słabo, a i zagraniczni recenzenci mocno kręcą nosem na ten tytuł.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
5.8%
Man of Steal
The True Master Thief
Brąz
rzadkie
12.3%
Obsessive Compulsive
Steal all loot and collectibles in a single chapter
Brąz
rzadkie
14.9%
Sleight of Hand
Pick 100 pockets in a single playthrough
Brąz
średnie
36.4%
Quickly Pick a Lucky Lock
Pick a lock with masterful speed
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL