Menu X
Menu X
PS4
Dragon Age: Inkwizycja
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: BioWare Edmonton
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 18.11.2014
Europa: 21.11.2014
Polska: 21.11.2014
717
Posiadaczy gry
37%
Średnia ukończenia
6
Ukończyło
100h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dragon Age: Inkwizycja
79,- PLN

Dragon Age: Inquisition to kolejna odsłona znanej serii RPG, która swój żywot zapoczątkowała na konsolach poprzedniej generacji. Kataklizm posunął krainę Thedas na skraj zapaści, niebo zajęły smoki, które niszczą wszystko co tylko się da. Przeciwko nim wystąpili magowie, a przeciwko sobie wystąpiły wszystkie narody zamieszkujące świat Dragon Age. Bioware obiecuje powrót do rozwiązań z Origins i korzeni gier RPG.

Recenzje

Z punktu widzenia rynku gier wideo, Dragon Age: Inkwizycja to już praktycznie prehistoria. Gra przecież wyszła miesiąc temu i każdy, kto chciał ją kupić, już dawno to zrobił. Byłem jednak bardzo ciekawy, jak BioWare ewoluowało od czasów „legendarnego” Mass Effect 3. Zapewniam Was, że ciekawość została zaspokojona w pełni, bo obiecałem sobie, że trochę minie, nim znowu tknę produkcję tego studia.

Czytaj dalej
Newsy

BioWare straciło kolejnego cennego pracownika. Tym razem firmę opuszcza Mike Laidlaw, czyli człowiek, którego traktuje się jako ojca serii Dragon Age.

Czytaj dalej

Jesteście fanami serii Dragon Age? Pracownicy BioWare mają więc dla Was dobrą wiadomość, bo nie zamierzają kończyć z serią i planują z wyprzedzeniem kolejne odsłony cyklu.

Czytaj dalej

BioWare to znane, szanowane i przez wielu kochane studio, jednak ich ostatnia produkcja, Dragon Age: Inkwizycja zawiodła większość wieloletnich fanów. Nadchodzące Mass Effect Andromeda ma szansę poprawić ich wizerunek, a już w 2018 roku zaprezentują nam swoją nową markę. 

Czytaj dalej

Producent wykonawczy Dragon Age opublikował bardzo ciekawy filmik, w którym subtelnie przedstawia prawdopodobnie nowy projekt. Czyżby kontynuacja Dragon Age: Inkwizycja (PS4)?

Czytaj dalej

Bioware wypuściło jedenastą już aktualizację Dragon Age: Inkwizycja (PS4). Lista zmian jest dosyć długa, zerknijmy więc co poprawił deweloper w swojej grze.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
9.2%
Dragon Age™: Inquisition Platinum Trophy
Collect all the Dragon Age™: Inquisition trophies.
Brąz
częste
95.5%
The Wrath of Heaven
Finish the prologue.
Brąz
częste
66.5%
Opposition in All Things
Close the Breach.
Brąz
częste
65.7%
In Your Heart Shall Burn
Survive an attack on the Inquisition.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL