Menu X
Menu X
PS4
Deep Down
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG Akcji
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 2019
Europa: 2019
Polska: 2019
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Deep Down to tytuł startowy konsoli PlayStation 4 w Japonii, wydawany na wyłączność. Gra łączyć ma mechanikę znaną z Dark Souls (eksplorowanie nieznanego) z współpracą godną serii Monster Hunter. Produkcja otrzyma system losowo generowanych pomieszczeń w których będziemy się poruszać grając przez sieć. Deep Down to także gra Free 2 Play w którą samemu niestety nie zagramy.

Newsy
Deep Down. Capcom zastrzega drugi znak towarowy Gry 8
17.02.2017 18:50
Deep Down. Capcom zastrzega drugi znak towarowy
Radek Herda | PS4 |

Deep Down jest jedną z tych gier, której najprawdopodobniej zostały za wcześnie zapowiedziane. Wielu traci nadzieję, że gra kiedy trafi na rynek. Zastrzeżenie drugiego znaku pozwala uwierzyć, że prace nad grą wciąż trwają.

Czytaj dalej

31 grudnia 2015 roku zadaliśmy pytanie o to, co się dzieje z Deep Down (PS4). Pomimo że Capcom wciąż przedłuża prawa do marki, od dwóch lat nie dostaliśmy jakiejkolwiek aktualizacji na temat postępu prac.

Czytaj dalej

Spadają szanse na to, że kiedykolwiek zobaczymy Deep Down (PS4). Capcom wykorzystał właśnie ostatnią szansę na przedłużenie swoich praw do znaku handlowego.

Czytaj dalej

Pamiętacie jeszcze o Deep Down (PS4)? Nie? Cóż, twórcy nie starają się przypominać nam o swojej produkcji, jednak pozostaje nadzieja, że dzięki temu skupiają całą uwagę na dewelopingu. 

Czytaj dalej

Od jakiegoś czasu na temat Deep Down (PS4), krzyżówki Dark Souls z serią Monster Hunter, nie usłyszeliśmy żadnych nowych informacji. Wszelkie ewentualne zapowiedzi bety czy czegokolwiek kończyły się opóźnieniami oraz przeprosinami od całego zespołu. To było jednak wiele miesięcy temu.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL