Menu X
Menu X
PS3
Borderlands 2
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.4
Twoja ocena
5
Producent: Gearbox Software
Wydawca: 2K Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Akcja, Otwarty Świat, FPS
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 18.09.2012
Europa: 21.09.2012
Polska: 21.09.2012
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Online
1,201
Posiadaczy gry
26%
Średnia ukończenia
37
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Borderlands 2
119,- PLN

Borderlands 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej, pierwszej odsłony cyklu, której stworzeniem ponownie zajęło się studio Gearbox Software. Gra stanowi rozwinięcie koncepcji zapoczątkowanej przez "jedynkę", jednakże doczekała się znacznej rozbudowy i wzbogacenia o zupełnie nowe elementy. Gracz po raz kolejny otrzymuje do dyspozycji całą gamę zróżnicowanych bohaterów, którzy różnią się od siebie nie tylko wyglądem, lecz także umiejętnościami, a sól rozgrywki ponownie stanowi tutaj eliminowanie tysięcy przeciwników.

Recenzje

Decyzja o zakupie pierwszej odsłony Borderlands dwa lata temu, która została podjęta pod wpływem impulsu była jedną z najlepszych decyzji powiązanych z grami w tamtym czasie. Mimo, że z perspektywy czasu Borderlands wydaje się lekko miałki, nudnawy i najłatwiej porównać go do ogromnego sandboxa bez konkretnego wątku fabularnego to nadal potrafi świetnie bawić, ale jak to jest z niektórymi grami – nie jest to tytuł dla każdego.

Czytaj dalej

Poprzedni dodatek do Borderlands 2, który nosił tytuł Sir Hammerlock's Big Game Hunt był taki sobie. Mogliśmy pobawić się w safari na Pandorze, pozbierać nowy ekwipunek, wykonać kilkanaście zadań, ale gdzieś brakowało tego błysku geniuszu, którym cechowały się dodatki do pierwszej części gry.

Czytaj dalej
Newsy

Borderlands™ 2 (PS3) jest naprawdę przyzwoitym tytułem, ale wynik i tak robi wrażenie. Na jego sukces złożyło się wiele rzeczy. Sam tytuł jak i marka, która ciągle nie daje nam o sobie zapomnieć.

Czytaj dalej

Ponętna, zabawna, rozwiązła seksualnie - Mad Moxxi z miejsca stałą się jedną z najciekawszych postaci serii Borderlands, otrzymując nawet własne DLC do pierwszej części gry. Teraz mamy okazję nabyć jej "Bad Touch".

Czytaj dalej

Niedawno Marek informował Was o akcji studia Gearbox Software, które wraz ze studentami Akademii Sztuk Pięknych zdecydowali się stworzyć krótkometrażowe produkcje filmowe, których bohaterami będą postacie z Borderlands™ 2 (PS3). Studenci zapewnili scenariusz i koncepty, a programiści wzięli się do pracy.

Czytaj dalej

Półtora roku wspierania swojej gry kolejnymi dodatkami, okolicznościowymi bonusami, kodami na złote klucze - znalazła się nawet (niepełna) wersja GOTY! Jutrzejsza aktualizacja PS Store przyniesie finalną część przygód na Pandorze.

Czytaj dalej

W ostatnich dniach nieustannie słychać o serii Borderlands - a to rozgrywka i zrzuty z Borderlands 2 (PS Vita), a to księżycowy Borderlands: The Pre-Sequel z grywalnym Claptrapem, a teraz wydawca 2K oświadczył, że drugie Bordery prześcignęły ze sprzedażą takie serie jak Bioshock czy NBA 2K.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
9.0%
Borderland Defender Round Two
Unlocked all Borderlands 2 trophies
Złoto
rzadkie
9.9%
Challenge Accepted
Completed level 1 of all non-level-specific challenges with a single character
Brąz
średnie
21.6%
Goliath, Meet David
Allowed a Goliath to level up four times before killing him
Brąz
średnie
22.7%
Went Five Rounds
Completed Round 5 of any Circle of Slaughter
reklama

Nie przegap
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL