Menu X
Menu X
PS3
Ar nosurge: Ode to an Unborn Star
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Gust
Wydawca: Tecmo Koei
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 06.03.2014
Europa: 26.09.2014
Polska: Nie wydano
  • PEGI 16
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Ar nosurge: Ode to an Unborn Star
46,- PLN
199,- PLN

Ar nosurge: Ode to an Unborn Star to japoński RPG, będący kontynuacją Surge Concerto: Ciel Nosurge (PS Vita), a zarazem wstępem do serii Ar tonelico. Fabuła skupia się na dwóch parach: szukających pieśni Ciel N Protecta Cas i Delty oraz bohaterki poprzedniej części Ion i jej robota Earthesa. W turowych walkach biorą udział dwójkami, z czego jedna osoba walczy, a druga wzmacnia ją śpiewem.

Recenzje

Prędzej czy później, nawet najbardziej uznana seria gier (no może poza 'fajnalami') kończy swój byt, z czym fani nie mogą się pogodzić i najczęściej całymi latami śnią o jej wznowieniu bądź stworzeniu na jej kanwie czegoś nowego. Niestety bardzo często są to próżne nadzieje, lecz czasem marzenia się spełniają, a przynajmniej ostatnio - moje. Raduj się o ludu wielbiący trylogię Ar Tonelico, bowiem w zrozumiałym języku dostaliśmy do rąk duchowego następcę - Ar Nosurge.

Czytaj dalej
Newsy

Premiera Ar nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3) na naszym kontynencie zbliża się dużymi krokami, dlatego europejskie Koei Tecmo szczególnie teraz nie ustaje w wysiłkach, by zainteresować graczy tym tytułem. Zobaczcie filmik, na którym zaprezentowano prawie godzinny gameplay z tej produkcji.

Czytaj dalej

W weekend, Koei Tecmo zorganizowało transmisję w której pokazano nowy zwiastun Ar nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3) wraz z materiałem bezpośrednio z rozgrywki. Transmisję zachowano, dzięki czemu może zobaczyć ją każdy, kto przegapił ten event.

Czytaj dalej

Tecmo Koei rozpieszcza fanów japońskich gier i dzięki temu najnowsze dzieło spod ręki Gust trafi również do Europy. Ar nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3) prezentuje swoje wdzięki na nowych zrzutach oraz prezentuje poszczególne elementy rozgrywki na materiałach wideo.

Czytaj dalej

NIS America przyzwyczaił nas do edycji kolekcjonerskich japońskich gier dostępnych w swoim sklepiku. Ar nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3), czyli produkcja od Koei Tecmo (z którym NIS podpisało umowę w tej sprawie) również się takowej doczeka.

Czytaj dalej

Tecmo Koei wyrabia lokalizacje ponad ustaloną normę. Wspominaliśmy już, że firma zamierza przenieść japońskiego RPGa Ar Nosurge: Umareizuru Hoshi e Inoru Uta (PS3) do Europy, gdzie gra będzie się zwać Ar nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3).

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL