Menu X
Menu X
PS4
Until Dawn
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.7
Twoja ocena
5
Producent: Supermassive Games
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Horror
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 25.08.2015
Europa: 26.08.2015
Polska: 26.08.2015
864
Posiadaczy gry
51%
Średnia ukończenia
257
Ukończyło
15h
Czas ukończenia
4.9
Poziom trudności trofeów
Until Dawn
145,- PLN

Until Dawn jest horrorem mającym wykorzystać hełm wirtualnej rzeczywistości Project Morpheus. Fabuła krąży wokół grupy nastolatków, którzy postanowili uczcić rocznicę śmierci swojego kolegi w małym domku w lesie. Nie wiedzą jednak, że ich śladami podąża szalony seryjny morderca.

Recenzje

Film klasy B? A może jeden z lepszych horrorów tej generacji? Jeśli przyjrzymy się Until Dawn, to odnajdziemy w tej grze wiele przesłanek, które z dużym prawdopodobieństwem potwierdzą obydwa powyższe stwierdzenia.

Czytaj dalej
Newsy

PS Now rozrasta się o kolejne świetne gry i pozycje z biblioteki PlayStation 4. Until Dawn, Lords of the Fallen, SOMA - to tylko wycinek kilku tytułów z bogatej aktualizacji oferty.

Czytaj dalej

Until Dawn to prawdziwy hołd dla filmów grozy, zwłaszcza jeśli chodzi o slashery. Twórca gry podzielił się swoimi filmowymi inspiracjami.

Czytaj dalej

Zanim Until Dawn (PS4) pojawiło się na PlayStation 4, tworzone było jako tytuł na poprzednią generację z wykorzystaniem kontrolera PlayStation Move. Już wtedy gra wyglądała interesująco. Okazuje się jednak, że prototypem była produkcja z perspektywy oczu bohatera.

Czytaj dalej

Supermassive Games uraczyło nas Until Dawn: Rush of Blood (PS4) na PlayStation VR, ale to jedyny nowy sprzęt Sony wykorzystany przez studio. Until Dawn (PS4) nie będzie lepiej wyglądało na PS4 Pro.

Czytaj dalej

Twórcy Until Dawn (PS4) są strasznie zadowoleni z tego, co stworzyli i z tego jak ich produkcja została odebrana zarówno przez społeczność graczy, jak i recenzentów. Co prawda nie pracują oni nad sequelem tego tytułu, lecz bardzo możliwe, że niedługo usłyszymy o całkiem podobnej produkcji. 

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
29.7%
A Symphony of Horror Trophies
You collected all Gold, Silver and Bronze trophies in Until Dawn
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL