Menu X
Menu X
PS3
Yakuza 5
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.2
Twoja ocena
5
Producent: Yakuza Team
Wydawca: SEGA
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 06.12.2012
Europa: 08.12.2015
Polska: 08.12.2015
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Hazard
9
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Yakuza 5
125,- PLN
Recenzje

Yakuza 5 (PS3) przebyła długą drogę, ale w końcu udało jej się dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Bez szumu i fizycznego wydania, po cichu utorowała sobie drogę do cyfrowych sklepików zachodnich posiadaczy trzeciej stacjonarnej konsoli Sony. Fanów nie trzeba namawiać do kupna, z kolei cała reszta powinna poważnie rozważyć zakup, bo jest to prawdopodobnie ostatni wielki tytuł na wyłączność PS3.

Czytaj dalej
Newsy

Po trzech latach od japońskiej premiery Yakuza 5 (PS3) w końcu dostępna jest w zrozumiałym języku poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni. SEGA postanowiła przypomnieć fanom o swojej  produkcji premierowym zwiastunem.

Czytaj dalej

W kwestii marketingowej, SEGA piątą Yakuzę traktuje po macoszemu. Nadal nie znamy daty premiery gry, a jedynie co jest nam serwowane co jakiś czas to nowe zrzuty z angielskiej wersji językowej.

Czytaj dalej

Wydawać by się mogło, że rozrywka jaką są gry wideo jest formą spędzania wolnego czasu. Jednak nie przeszkadza to tytułom z otwartym światem oferować, oprócz misji fabularnych i pobocznych, dodatkowej rozrywki i dozy relaksu jakie doskonale znamy z realnego świata.

Czytaj dalej

Pod koniec 2012 roku japońscy użytkownicy PlayStation 3 mogli zatracić się w świecie Yakuza 5 (PS3). Co prawda tytuł można było importować, ale nadal dostępny był jedynie w języku samurajów. Sega w końcu postanowiła wydać zlokalizowaną wersję gry.

Czytaj dalej

Pierwotnie, Yakuza 5 (PS3) miała pojawić się latem tego roku. Jednak SEGA długo milczała i gracze obawiali się już najgorszego. Ale gra zmierza już ku premierze i jest na ostatniej prostej.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL