Newsy Łukasz Ciesielski
16.06.2015 11:00
| PS4 |
Devolver Digital prezentuje cztery gry - Ronin, Eitr, Mother Russia Bleeds i Crossing Souls
Devolver Digital prezentuje cztery gry - Ronin, Eitr, Mother Russia Bleeds i Crossing Souls

Devolver Digital to wydawca gier takich jak Hotline Miami (PS4), OlliOlli (PS4) czy Titan Souls (PS4). Dzięki uprzejmości Sony na ich konferencji zostały zaprezentowane cztery gry niezależne, które zasilą niebawem pokaźną już bibliotekę tak zwanych indyków.

Ronin (PS4) - tworzona przez Polaków platformowa gra akcji opowie historię młodej dziewczyny, która w niewyjaśnionych okolicznościach straciła ojca. Jedyne co jej pozostało to zdjęcie pięciu współpracowników jej ojca odpowiedzialnych za jego śmierć.  Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku.

Eitr (PS4) - zręcznościowe RPG czerpiące pełnymi garściami z mitologii nordyckiej. Fabuła gry obraca się wokół gigantycznego drzewa Yggdrasill - jednego z najważniejszych elementów mitologii nordyckiej. Drzewo łączy w jedną całość dziewięć światów. Na skutek skażenia tytułowym Eitr - dziwną, czarną substancją - wszystko dookoła ulega zatruciu. Jako wyszkolona w używaniu tarczy, rudowłosa wojowniczka postaramy się powstrzymać napływ ciemności.

Mother Russia Bleeds (PS4) - brutalna bijatyka w stylu beat ‘em up okraszona pikselową oprawą. Akcja gry została osadzona w alternatywnej rzeczywistości w Związku Radzieckim, w latach ’80 ubiegłego stulecia,  Jako uzależniony od narkotyków, niesłusznie skazany były bokser uciekamy z więzienia i zaczynamy krwawą jatkę w poszukiwaniu zemsty. Gra zaoferuje zabawę dla maksymalnie 4 graczy.

Crossing Souls (PS4) - przygodowa gra akcji w stylu retro sięgająca swoimi mechanizmami do 16-bitowych przedstawicieli tego gatunku. Akcja gry przenosi nas do Kalifornii, do roku 1986. Fabuła opowiada o grupie dzieci, które w trakcie zabawy w lecie natykają się na tajemniczy artefakt, którego moc pozwala na naginanie praw fizyki, co prowadzi do przekraczania granicy między światem żywych i krainą umarłych.

crossing souls devolver digital e3 2015 eitr Mother Russia Bleeds playstation 4 Ronin