Newsy Rafał Kuźmiński
10.11.2016 15:36
| PS4 |
Śródziemie: Cień Mordor w 4K na PlayStation 4 Pro, mamy nowy zwiastun
Śródziemie: Cień Mordoru w bazie gier
Śródziemie: Cień Mordor w 4K na PlayStation 4 Pro, mamy nowy zwiastun

Jedna z lepszych gier 2014 roku, Śródziemie: Cień Mordoru (PS4) zadziała w rozdzielczości 4K na PlayStation 4 Pro, co deweloperzy udowadniają na nowym zwiastunie. 

Już teraz dostępna jest łatka do Śródziemie: Cień Mordoru (PS4), która pozwoli odpalić posiadaczom PlayStation 4 Pro grę w rozdzielczości 3840 × 2160, czyli 4K. Niestety nie mamy informacji, czy będzie to natywna rozdzielczość, czy też twórcy wykorzystali jakąś technikę upscalingu. Druga opcja jest znacznie bardziej prawdopodobna, gdyż w innym przypadku z pewnością by się tym pochwalili.

Oczywiście deweloperzy zapewniają nas o stabilnych 30 klatkach na sekundę, niezależnie od ilości orków, którzy pojawią się na ekranie w jednym momencie. Cóż, jeśli istnieje dobry moment na to, by powrócić do tej naprawdę niezłej produkcji, to jest to właśnie ta chwila. Zobaczcie jak prezentuje się Śródziemie: Cień Mordoru (PS4) na poniższym zwiastunie.

 

middle-earth: shadow of mordor Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Mordoru warner bros interactive entertainment
Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/11/10/middle-earth-shadow-mordor-ps4-pro-4k-trailer/