Newsy Rafał Kuźmiński
29.11.2016 08:37
| PS4 |
Agony zaliczyło wymagany próg na Kickstarterze, znamy przybliżoną datę premiery
Agony w bazie gier
Agony zaliczyło wymagany próg na Kickstarterze, znamy przybliżoną datę premiery

Piekło to strasznie miejsce, z którego tylko nielicznym udaje się uciec. Czy uda Wam się dołączyć do tej niewielkiej grupy szczęśliwców? Polskie Agony (PS4) sprawdzi to już w przyszłym roku. 

Pierwszoosobowa gra z gatunku survival horroru Agony (PS4) pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale przyszłego roku. Taką wiadomość otrzymaliśmy od wydawcy PlayWay, który poinformował nas o tym zaraz po tym jak projekt osiągnął swój cel na Kickstarterze. Obecnie polska produkcja otrzymała od zainteresowanych fanów ponad 130 tysięcy dolarów, a liczba ta wciąż rośnie. Twórcy obiecują, że jeśli przekroczy 150 tysięcy, to tytuł ten wesprze platformy wirtualnej rzeczywistości. 

Agony (PS4) trafimy do najgorszego miejsca na świecie, samego piekła. Tam nasz bohater zauważy dwie rzeczy. Po pierwsze, prawie całkowicie stracił pamięć, a po drugie, posiadł umiejętność władania nad wymęczonymi duszami innych cierpiących, a także niektórych demonów. Naszym jedynym celem jest wydostanie się z tej przerażającej krainy. Czy to zadanie się powiedzie? To się dopiero okaże. 

 

agony madmind studio playstation 4 PlayWay wideo