Newsy Daniel Stroński
09.01.2017 09:28
|
Film Uncharted ma już scenariusz, twórcy ruszają z produkcją na poważnie
Film Uncharted ma już scenariusz, twórcy ruszają z produkcją na poważnie

Uncharted jako pełnometrażowy film kinowy? W Internecie słyszymy o tym od dawna, ale wciąż pozostawało wiele niewiadomych i nie pisano, kiedy ruszą prace nad tym projektem. Na szczęście scenarzysta ma dla nas dobrą wiadomość.

Gdy do Sieci trafiał kolejne informacje o filmie Uncharted, wielu fanów serii pisało, że mają już takie filmy w postaci gier. W końcu ekranizacje growych serii nie raz prezentowały skandalicznie słabą jakość, a nikt nie chce, by seria Uncharted kiedykolwiek pozostawiła po sobie niesmak. Szczególnie wtedy, kiedy Uncharted 4: Kres Złodzieja zostało przez Was wybrane najlepszą grą minionego roku.

Gra roku 2016 według czytelników PS Site

Scenarzysta filmu Joe Carnahan (m. in. dwie części Asa w rękawie oraz Przetrwanie z Neesonem) ukończył draft scenariusza i zapowiedział na Instagramie, że dopiero teraz proces produkcji zaczyna się na poważnie:

Carnaham może jednak mówić, że jego scenariusz jest rewelacyjny. Z naszej perspektywy najważniejszym jest pytanie, czy spełni oczekiwania fanów serii Uncharted. W tej kwestii scenarzysta jeszcze w lipcu ubiegłego roku zapewniał, że nie muszą się martwić.

film Joe Carnahan movie Naughty Dog uncharted
Źródło: Instagram (carnojoe), Twitter (@carnojoe)