Newsy Radek Herda
16.02.2017 19:03
| PS4 |
Ghost Recon Wildlands. Otwarta beta wystartuje za kilka dni
Ghost Recon Wildlands w bazie gier
Ghost Recon Wildlands. Otwarta beta wystartuje za kilka dni

Ghost Recon Wildlands bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ze stajni francuskiego koncernu. Już wkrótce wystartują otwarte beta testy tejże produkcji.

Ghost Recon Wildlands pozwoli nam wziąć udział w działaniach mających na celu rozbicie kartelu narkotykowego. Po raz pierwszy w serii otrzymamy tak duże, otwarte tereny, umożliwiające wiele scenariuszy rozpracowywania nielegalnych handlarzy. 

Więcej o produkcji dowiecie się z Bazy Gier

Premiera Ghost Recon Wildlands już za kilka tygodni. Ubisoft postanowił więc sprawdzić czy serwery gotowe są na przyjęcie natłoku tysiecy graczy. Już 23 lutego wystartują otwarte beta testy, dając możliwość wypróbowania produkcji każdemu, kto zdecyduje się ją pobrać na swój dysk. W związku z tym, że może być to dość duży plik, deweloper udostępni go w systemie pre-load już 21 lutego. Docelowo testy mają potrwać 4 dni, zakończą się 27 lutego, 

Klient dla otwartych testów beta, oprócz prowincji Itacua, znanej z poprzednich testów, wzbogaci się o prowincję Montuyoc. Osoby biorące udział w tym wydarzeniu, które zakupią pudełkową wersję gry do 31 marca otrzymają dostęp do specjalnego zestawu Unidad Conspiracy. Pakiet składa się z trzech misji traktujących o konflikcie między lokalnymi siłami zbrojnymi Unidadu, a kartelem Santa Blanca. 

Ghost Recon Wildlands - zwiastun otwartych testów beta

Ubisoft pokłada wielkie nadzieje w kolejnej marce po The Division, która jest sygnowana postacią Toma Clancy'ego. Pomimo wielu problemów w okresie premierowym, produkcja zdobyła dużą popularność i jest nadal aktywnie wspierana przez dewelopera. Jeśli Ghost Recon Wildlands uda się zadebiutować bez większych skandali, to możemy liczyć na bardzo przyzwoitą grę kooperacyjną.

Testy beta są świetną okazją dla graczy na wypróbowanie gry przed zakupem w erze powszechnego braku wersji demonstracyjnych. Dajcie znać o testach swoim znajomym, bo wtedy doświadczycie najpełniej przyjemność płynącą z rozgrywki.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun czteroosobowego trybu kooperacji

 

Ghost Recon Wildlands playstation 4 ps4 ubisoft