Newsy Paweł Musiolik
17.02.2017 08:30
| PS4 | PS3 |
Destiny dostanie swoje figurki
Destiny w bazie gier
Destiny dostanie swoje figurki

Destiny błyskawicznie stało się jedną z największych marek growych. I to wszystko mimo krytyki spływającej na grę od momentu jej premiery. Activision i Bungie mieli pomysł na markę i konsekwentnie ją realizują. Kolejnym krokiem są nowe figurki z gry.

Destiny debiutując w 2014 roku momentalnie zdobyło wielomilionową grupę fanów, którzy z grą byli na dobre i na złe. Niezbyt ciepłe przyjęcie gry mijało wraz z kolejnymi dodatkami, chociaż dopiero The Taken King pokazał, czym może być dopieszczona produkcja ze stajni Bungie. W zeszłym roku powoli zaczęto zamykać wsparcie dla gry wydając kolejno dodatek Rise of Iron oraz eventy w grze - Sparrow League oraz The Dawning.

Destiny 2 pojawi się na jesień 2017

W tym roku pojawić ma się Destiny 2 (o ile Bungie nie zaliczy poślizgu), więc Activision musi dbać o to, by wokół marki ciągle był szum. McFarlane, jedna z największych firm produkujących figurki ogłosiła, że na mocy współpracy z Bungie i Activision do sprzedaży trafią trzy figurki, po jedną na każdą klasę - Warlocka, Tytana i Huntera. Wceniono je na $19,99 każda i w sprzedaży znaleźć mają się w okolicach lipca tego roku.

Jak widzicie, każda z figurek została stworzona w stylu trybów gry. Tytana otrzymamy w wersji Vault of Glass, Hunter trafi do nas jako wersja Iron Banner, a Warlock otrzymał raidową wersję King's Fall. Tytana wyposażono dodatkowo w Gjallarhorna i strzelbę Invective, Hunter otrzyma Thorn i Hung Jury, a Warlock trafi do sprzedaży z Touch of Malice i Black Hammer.

Nie wiemy czy figurki opuszczą granice USA, ale ni nie stoi na przeszkodzie by ewentualnie importować, gdyby tak się nie stało.

activision bungie destiny figurki McFarlane playstation 3 playstation 4
Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/02/14/bungie-partnering-with-mcfarlane-toys-for-destiny-guardian-action-figures