Newsy Sebastian Kasparek
28.02.2017 17:57
| PS4 |
Agony. Przerażające demony na nowych materiałach prosto z piekła
Agony w bazie gier
Agony. Przerażające demony na nowych materiałach prosto z piekła

Agony i ociekające elementami gore piekło. Polacy nie patyczkują się w przedstawieniu brutalnej wizji koszmarnego świata.

Agony  zapowiada się na bardzo ciekawy i niezwykle brutalny horror, który w dosadny sposób zaprezentuje graczom koszmarną wizję piekła. Tytuł, określany przez twórców mianem psychologicznego survival horroru, wrzuci nas w sam środek terytorium gęsto zaludnione przez najokropniejsze maszkary. Polskie Madmind Studio zaprezentowało dwa nowe materiały wideo oraz kilka screenów ze swojego nadchodzącego tytułu. Dzięki nim możemy przyjrzeć się elementom rozgrywki i podziwiać wykręcony świat ociekający brutalnością, i wszechobecnym cierpieniem umęczonych dusz.

Agony ufundowane - znamy przybliżoną datę premiery

Agony pozwoli graczom wcielić się w nieszczęsną duszę, która trafiła do piekła i straciła swoje dotychczasowe wspomnienia. Przemierzając nieprzyjazne środowisko, będziemy zmuszeni spotkać się z mistyczną Czerwoną Boginią, która jawi się jako jedyna szansa na ucieczkę z makabrycznego piekła. Twórcy podchodzą do tematu w dosadny sposób i eksponują wszechobecną przemoc w bezpardonowy sposób.

Agony - fragmenty rozgrywki

 

Akcja Agony utrzymana jest w konwencji FPP, ale tytuł nie będzie kolejnym symulatorem ucieczki. Gracz będzie miał możliwość korzystania ze specjalnych umiejętności. Twórcy mówią między innymi o przejmowaniu kontroli nad umysłami przeciwników, a na materiale wideo możemy dostrzec, jak główny bohater tworzy falę uderzeniową w sposób przypominający korzystanie z plazmidów z serii Bioshock.

Agony zostało ufundowane przez serwis Kickstarter. Rodzime Madmind Studio zamierza wypuścić swój produkt w drugim kwartale 2017 roku.

Agony - Demony na nowyn zwiastunie

 

agony galeria madmind studio playstation 4 wideo
Źródło: http://madmind-studio.com/