Newsy Sebastian Kasparek
11.04.2017 17:58
| PS4 |
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Polski zwiastun, cena i data premiery!
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w bazie gier
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Polski zwiastun, cena i data premiery!

Istna bomba dla wszystkich fanów wyczekujących Uncharted: Zaginione Dziedzictwo! Właśnie poznaliśmy nie tylko oficjalny polski podtytuł gry, ale i cenę nowej przygody z tego uniwersum oraz datę debiutu. Mamy też kolejny zwiastun przybliżający historię, na którym możemy posłuchać polskiego dubbingu.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to nasz oficjalny polski tytuł "Uncharted: The Lost Legacy". Ostatnio dowiedzieliśmy się, że tytuł będzie pełnoprawną grą, która zapewni rozgrywkę nawet na 10 godzin. Studio Naughty Dog nie potrafi się ograniczać jeśli chodzi o uniwersum Uncharted i dlatego zapewni nam pełnoprawną przygodę na miarę poprzednich odsłon serii.

Uncharted: The Lost Legacy to naprawdę samodzielna gra. Rozgrywka może starczyć na ponad 10 godzin zabawy

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pod wieloma względami będzie nawet większe i lepsze. Twórcy obiecują największą lokację, jaką kiedykolwiek stworzyli na potrzeby gier. Sama rozgrywka ma być z kolei rozwinięciem pomysłów z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Wiemy też, że w tytule nie pojawi się Nathan Drake i będzie to pożegnanie serii. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły polskiego wydania. Wiemy też kiedy zaczniemy zabawę.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostanie wydane nie tylko jako rozszerzenie do Uncharted 4: Kres Złodzieja. Tytuł kupimy w pudełku i zapłacimy za niego około 170 zł. Jeśli wolicie wersję cyfrową, to od dzisiaj możecie składać zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store. Kupując Uncharted: Zaginione Dziedzictwo możecie również liczyć na dostęp do wszystkich trybów wieloosobowych z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Produkcja zostanie w pełni zlokalizowana i zadebiutuje na rynku 23 sierpnia na konsoli PlayStation 4.

Polska okładka gry prezentuje się następująco:

Mamy także nowy zwiastun okraszony polskim dubbingiem. Możemy na nim ujrzeć bohaterki Nadine i Chloe, które są w trakcie wyprawy na swoją największa przygodę w ich życiu. Fani mogą ponownie liczyć na dobrze im znany filmowy i przygodowy charakter oraz klimat gry. Historia skupi się na poszukiwaniach legendarnego artefaktu - pękniętego kła Ganeshy. Zadaniem gracza będzie odzyskanie indyjskiego artefaktu zanim ten trafi w ręce bezwzględnego handlarza bronią. W grze odwiedzimy, między innymi, Indie i wiele egzotycznych miejsc. Poniżej nowy zwiastun.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - polski zwiastun gry

 

Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo
Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/games/uncharted-the-lost-legacy-ps4/