Newsy Sebastian Kasparek
20.04.2017 19:25
| PS4 | PS3 |
Guilty Gear Xrd: Rev 2 z datą premiery w Europie
Guilty Gear Xrd Rev 2 w bazie gier

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to dopakowana odsłona poprzedniej części Guilty Gear. Twórcy szykują liczne zmiany w balansie, nową historię i postacie. Wiemy już kiedy gra zadebiutuje w Europie.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 przywróci do gry znaną z poprzednich odsłon wojowniczkę Baiken. W grze pojawi się też debiutant - tajemniczy wojownik ninja o imieniu Answer. Gra otrzyma nowe ciosy dla starych zawodników oraz zmieniony balans. Pojawią się także kolejne areny, na których będziemy toczyć boje. Twórcy obiecują również zoptymalizowane i zaktualizowane opcje sieciowe.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 z limitowaną edycją dla mieszkańców Europy

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to także nowe rozdziały historii dla każdego z zawodników z wyjątkiem Sol Badguya - dodatkowy wątek fabularny powiązany z tą postacią zostanie udostępniony za darmo w formie DLC, jakiś czas po premierze tytułu.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 pojawi się w Europie 26 maja. Gra będzie do kupienia w standardowym pudełku oraz w formie rozszerzenie dla posiadaczy Guilty Gear Xrd: Revelator. Fani gatunku powinni mieć ten tytułu na oku, bo dwie poprzednie odsłony to jedne z najlepiej ocenianych produkcji w kategorii bijatyk dostępnych na PlayStation 4.

Guilty Gear Xrd : Rev 2 - film rozpoczynający grę

Arc System Works Guilty Gear Xrd Rev 2 playstation 3 playstation 4 pqube wideo
Źródło: http://www.pqube.co.uk/