Newsy Sebastian Kasparek
19.05.2017 18:32
| PS4 |
Impact Winter. Nowy zwiastun przedstawia zamarznięty świat
Impact Winter w bazie gier
Impact Winter. Nowy zwiastun przedstawia zamarznięty świat

Impact Winter to postapokaliptyczna gra, która skupi na elementach przetrwania. Tytuł przedstawi historię ludzi, którzy muszą walczyć z konsekwencjami kosmicznej katastrofy.

Impact Winter przedstawi los ludzi, którzy żyją na mroźnej ziemi. W planetę uderzyła asteroida, a skutki tego wydarzenia odmieniły kompletnie klimat. Kataklizm sprawił, że w atmosferę wzbiło się mnóstwo pyłu. Ten zaczął skutecznie blokować promienie słoneczne i nastała epoka lodowcowa.

Impact Winter, czyli jak przetrwać po uderzeniu asteroidy

Impact Winter opowie pełną tragedii i dramatu historię mieszkańców. Tytuł skupi się także na eksploracji i zbieraniu surowców w celu przetrwania. Będziemy musieli wytrzymać 30 dni w zdewastowanych pustkowiach i miastach. Po tym czasie przybędzie pomoc - a przynajmniej tak twierdzi tajemnicza audycja nadawana przez radio.

Impact Winter - Zamarznięty świat na nowym zwiastunie

Zniszczony świat to nie tylko niebezpieczny klimat, ale i agresywne zwierzęta, które również starają się za wszelką cenę przeżyć. Gracz będzie musiał zarządzać społecznością i rozbudowywać swoją bazę, aby uchronić mieszkańców przed śmiercią. Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku na PlayStation 4 - nie znamy dokładnego dnia debiutu,

 

bandai namco Impact Winter Mojo Bones playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)