Newsy Sebastian Kasparek
19.05.2017 20:19
| PS4 |
Shadow Warrior 2 otrzymało zwiastun premierowy
Shadow Warrior 2 w bazie gier
Shadow Warrior 2 otrzymało zwiastun premierowy

Shadow Warrior 2 wylądowało dzisiaj na konsolach. Tytuł otrzymał z tej okazji własny zwiastun premierowy.

Shadow Warrior 2 zadebiutowało dzisiaj na PlayStation 4. Tytuł tymczasowo sprzedawany jest w pakiecie z pierwszą częścią i jego cena ustalona jest na poziomie 145 zł. Niewątpliwie miła promocja potrwa do 1 czerwca, więc jeśli jesteście zainteresowani, ale nie znacie pierwszej odsłony to lepiej się pospieszyć z zakupem.

Shadow Warrior 2 z datą premiery i darmową pierwszą częścią

Shadow Warrior 2 otrzymało brutalny zwiastun premierowym, na którym możemy obejrzeć rozczłonkowywanie piekielnych pomiotów. Polska produkcja zbiera pozytywne oceny na całym świecie i zapowiada się na bardzo udaną kontynuację. Na wideo zabrakło niestety fragmentów z rozgrywki.

Shadow Warrior 2 - zwiastun premierowy konsolowego wydania

Shadow Warrior 2 łączy w sobie elementy walki bronią białą z gatunkiem FPS. Walczymy więc nie tylko ostrą kataną, ale i strzelamy z potężnych spluw. Tytuł tworzony jest przez polskie studio Flying Wild Hog i stanowi kontynuację bardzo udanego restartu klasycznej gry z roku 1997. 

Kontynuacja oferuje nieliniową strukturę misji zachęcającą do ponownego kończenia znanych etapów. Gra posiada również rozbudowaną rozgrywkę sieciową skupiającą na kooperacji dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie.

devolver digital flying wild hog playstation 4 shadow warrior 2 wideo
Źródło: YouTube (XboxViewTV - Gameplay & Trailers)