Newsy Sebastian Kasparek
01.06.2017 19:46
| PS4 |
Battle Chasers: Nightwar - nowa gra twórców Darkisders otrzymała datę premiery
Battle Chasers: Nightwar w bazie gier
Battle Chasers: Nightwar - nowa gra twórców Darkisders otrzymała datę premiery

Battle Chasers: Nightwar to nowa produkcja byłych członków studia Nordic Games, które stworzyło serię Darksiders. Tym razem twórcy spróbują sił w gatunku turowych RPG. Właśnie poznaliśmy datę premiery tego ciekawie zapowiadającego się projektu.

Battle Chasers: Nightwar jest grą mocno inspirowaną japońskimi RPGami i podobnie jak wiele z nich zaoferuje turowy system walki. Wydawca THQ Nordic zapowiedział, ze produkcja pojawi się na PlayStation 4 w dniu 3 października.

Twórcy Darksiders chwalą się turowym RPG-iem Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar jest utrzymaną w rzucie izometrycznym grą RPG inspirowaną klasykami gatunku. System walki będzie się odbywał w turach i przeniesie nas na odseparowane areny. Drużynę zbudujemy wybierając trzech członków z sześciu dostępnych postaci. Tytuł wyróżni się losowo generowanymi lochami pełnymi pułapek, bossów i przeciwników. Dzięki systemu tworzenia przedmiotów będziemy mogli wykorzystywać składniki do wykonywania cennych rzeczy. Produkcja posiada miłą dla oka grafikę utrzymaną w kolorowej stylistyce. Całość wzorowana jest na komiksie z lat 90. o tytule "Battle Chasers"

Battle Chasers: Nightwar - zwiastun z elementami rozgrywki

Airship Syndicate Battle Chasers: Nightwar playstation 4 thq nordic wideo
Źródło: http://gematsu.com/2017/06/battle-chasers-nightwar-launches-october-3