Newsy Daniel Stroński
12.06.2017 09:14
| PS4 |
Strange Brigade. Zabijanie mumii i szkieletów od twórców Sniper Elite
Strange Brigade w bazie gier
Strange Brigade. Zabijanie mumii i szkieletów od twórców Sniper Elite

Strange Brigade pokazało już zwiastun, ale nie mieliśmy okazji zobaczyć, jak co-opowy shooter od twórców Sniper Elite sprawuje się w akcji. Targi E3 przyniosły nowe materiały.

Strange Brigade to co-opowy shooter z mistycznymi przeciwnikami, jak szkielety, nieumarli, mumie czy egipskie bóstwa. W drużynie do czterech osób (chociaż można grać samemu) będziemy odpierać fale wrogów, a wszystko to z bronią palną i magicznymi mocami.

Strange Brigade ma kontynuować jakość Zombie Army Trilogy

Na E3 pojawili się twórcy, którzy pokazali rozgrywkę i opowiedzieli o jej niektórych aspektach. Przede wszystkim - magia. Im więcej obrażeń zadamy przeciwnikom, tym szybciej zapełnimy moc amuletu pozwalającego wykorzystywać wyjątkowe umiejętności. Trzeba też zaznaczyć, że zabawa nie będzie polegała na zwykłym odbieraniu wrażych hord na zamkniętej arenie - plansze mają być rozbudowane, a przejścia między nimi czasem będą wymagały współpracy w rozwiązaniu zagadki logicznej. Przygotowano także pułapki pomocne przy eksterminacji większych grup, jak np. wysuwane z ziemi kolce, wirujące ostrza czy miotacze ognia. Zabawę urozmaici narrator, przełamując czwartą ścianę i podrzucając graczom podpowiedzi.

Strange Brigade - rozgrywka z komentarzem dewelopera

 

e3 2017 playstation 4 rebellion Strange Brigade wideo