Newsy Daniel Stroński
12.06.2017 10:20
| PS4 |
The Last Night. Poznajcie postcyberpunkowe miasto nocą
The Last Night. Poznajcie postcyberpunkowe miasto nocą

The Last Night wrzuci gracza do do cyberpunkowego miasta nocną porą, gdzie zepsucie ludzi sięgnęło szczytu. Czy poczujcie się równie wyobcowani co główny bohater?

The Last Night to produkcja zapowiedziana na konferencji Microsoftu, która jest tytułem z czasową wyłącznością na platformie Xbox One. Reszta graczy będzie musiała trochę poczekać, ale wygląda na to, że jest na co.

Sony nie pozwala grać w  Minecrafta z posiadaczami Xboksów

The Last Night ma być platformerem stawiającym na fabułę, swego rodzaju thrillerem sci-fi, który umiejscowiono w cyberpunkowej przyszłości. Deweloper określa swój świat mianem "postcyberpunku" - roboty przejęły praktycznie każdy zawód wykonywany przez człowieka, któremu pozostało już tylko konsumować dobra. W tej smutnej rzeczywistości ludzi określa się przez pryzmat tego, co konsumują, a podstawą przetrwania nie jest woda czy chleb, ale cel w życiu. Gracz wcieli się w obywatela niższej klasy społecznej Charlie'ego, który przez wypadek w dzieciństwie nie jest w stanie korzystać z elektronicznych dóbr i wszczepów. Jak się w tym odnajdzie?

Premiera planowana jest na przyszły rok, lecz nie wiemy, jak długo będzie trwała czasowa wyłączność Microsoftu.

The Last Night - zwiastun

 

e3 2017 odd tales playstation 4 raw fury The Last Night wideo