Newsy Sebastian Kasparek
13.06.2017 20:37
| PS4 | PS Vita |
Ys VIII: Lacrimosa of Dana otrzymuje nowy zwiastun
Ys VIII: Lacrimosa of Dana w bazie gier
Ys VIII: Lacrimosa of Dana otrzymuje nowy zwiastun

Ys VIII: Lacrimosa of Dana zmierza wielkimi krokami do Europy. Fani serii już za kilka miesięcy będą mogli wziąć udział w kolejnej przygodzie sławnego awanturnika Adola Christina. Tymczasem mogą rzucić okiem na nowe wideo przygotowujące ich na następną wyprawę.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana otrzymało niedawno szczegółowe informacje na temat głównych bohaterów opowieści. Teraz przyszła kolej na materiał wideo w formie zwiastuna. Użytkownicy PlayStation Vita i posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na wyjątkowego przedstawiciela gatunku japońskich gier akcji i jRPG.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana - informacje na temat głównych bohaterów

Ys VIII: Lacrimosa of Dana otrzymało nowy zwiastun. Możemy na nim obejrzeć kilka scenek fabularnych utrzymanych w formie anime. Przez chwile pojawia się również początek przygody oraz kilka migawek z fragmentami rozgrywki. Tytuł będzie dynamiczną grą akcji z gatunku jRPG i wrzuci nas na ląd przeklętej wyspy Seiren. Jako ceniony poszukiwacz przygód Adol Christin będziemy musieli rozwikłać tajemnice i sekrety dawnej cywilizacji oraz znaleźć drogę powrotną do domu.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana - zwiastun z targów E3 2017

Ys VIII: Lacrimosa of Dana pojawi się w Europie na konsolach Sony w dniu 15 września i będzie pierwszą odsłoną serii opracowaną z myślą o sprzętach obecnej generacji.

e3 2017 Nihon Falcom Corporation nippon ichi software america playstation 4 playstation vita wideo Ys VIII: Lacrimosa of Dana
Źródło: YouTube (NIS America)