Newsy Sebastian Kasparek
15.06.2017 19:55
| PS4 |
Sundered. Stań w oko z Nyarlathotepem!
Sundered w bazie gier
Sundered. Stań w oko z Nyarlathotepem!

Sundered to gra inspirowana, między innymi,  prozą Howarda Phillipsa Lovecrafta - ojca Cthulhu. Nowy zwiastun zdradza obecność kolejnej mitycznej istoty znanej z kart horrorów - Nyarlathotepa.

Sundered wrzuci nas w rolę bohaterki o imieniu Eshe, która stanie naprzeciw potężnym i antycznym bóstwom. Tytuł zaoferuje kilka zakończeń zdefiniowanych przez nasze czyny podczas gry.

Sundered na nowym zwiastunie! Dzisiaj początek zamkniętej bety

Sundered ma być przerażającą walką o przeżycie i zdrowie psychiczne. Przemierzymy zrujnowany świat pełen spaczonych reliktów przeszłości i wielkich bossów pragnących naszego unicestwienia. Rozwijając umiejętności postaci będziemy zmuszeni cofać się do wcześniej odwiedzonych miejsc, aby odkryć nowe ścieżki. Jednocześnie nasza śmierć sprawi, że lokacje zostaną wygenerowane na nowo. Wszechobecna losowość i zaawansowana sztuczna inteligencja wrogów mają sprawić, że każde starcie będzie nieprzewidywalne.


Sundered - zwiastun prezentujący bossa Nyarlathotep

Tytuł może się pochwalić ręcznie rysowaną grafiką, co przekłada się na piękne animacje ruchów. Produkcja zadebiutuje na rynku w dniu 28 lipca na PlayStation 4

E3 playstation 4 sundered Thunder Lotus Games wideo
Źródło: YouTube (Thunder Lotus Games)