Newsy Paweł Musiolik
16.06.2017 00:27
| PS4 |
Final Fantasy XV. 6 minut z drugim DLC - Episode Prompto
Final Fantasy XV w bazie gier
Final Fantasy XV. 6 minut z drugim DLC - Episode Prompto

Final Fantasy XV jest wyjątkowo mocno wspierane przez Square Enix. Od momentu premiery gra otrzymuje cykliczne aktualizacje poprawiające błędy i dodające nową zawartość. Podobnie jest z DLC. Pierwsze skupiające się na Gladiolusie dostaliśmy kilka tygodni temu. Drugie, te z Prompto pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Episode Prompto, bo taki DLC do Final Fantasy XV nosi tytuł skupi się na momencie w którym Prompto został oddzielony od pozostałych bohaterów i znalazł się sam w bazie Nifleheim. Jako, że blond włosy bohater operuje bronią palną, rozgrywka - co widać na poniższy materiale wideo - będzie mocniej nastawiona na akcję, przypominając nawet TPS-a z elementami RPG.

Square odpala kolejną ankietę i pyta o przyszłość Final Fantasy XV

W przygotowaniu jest jeszcze parę dodatków do Final Fantasy XV. Po Episode Prompto, które pojawi się 27 czerwca, dostać mamy epizod poświęcony Ignisowi. W dalszej kolejności Square ma w planach kolejne dodatki, ale tych jeszcze nie ujawniono, gdyż ostatnio pytano w ankiecie graczy o to, co chcą dostać, oferując im między innymi Świat Ruiny, historię skupiającą się na Lunafreya'i, Corze, a nawet przeszłości Ardyna.

Final Fantasy XV - 6 minut z DLC o tytule Episode Prompto

Oprócz DLC, 27 czerwca pojawi się także aktualizacja, która pozwoli jeździć nam samochodem Regalia po terenie. Dzięki temu, przemierzymy większe dystanse w krótszym czasie za pomocą naszej superbryki.

e3 2017 final fantasy XV playstation 4 square enix wideo