Newsy Krzysiek Kalwasiński
16.06.2017 11:58
| PS4 |
Hunt: Showdown - pierwszy materiał z rozgrywki i nowe informacje z E3
Hunt: Showdown w bazie gier
Hunt: Showdown - pierwszy materiał z rozgrywki i nowe informacje z E3

Hunt: Showdown znane było wcześniej jako Hunt: Horrors of the Gilded Age. Wcześniej pojawiła się krótka zajawka wideo, ale rozgrywki jeszcze zobaczyć nie mogliśmy. Zmieniło się to dzięki tegorocznemu E3, w trakcie którego gra została zaprezentowana..

Hunt: Showdown ma być grą MMO skupiającą się na polowaniu na potwory w wariantach PvP i PvE, gdzie drużyny graczy będą konkurować pomiędzy sobą o pierwszeństwo w zgładzeniu maszkary. Gra powstaje w studiu Crytek, które zasłynęło ze świetnie wyglądającego w swoim czasie Crysis. W trakcie produkcji charakter gry się zmienił, bo wcześniej miała być publikowana jako gra darmowa.

Hunt: Showdown na krótkiej zajawce wideo

Na poniższym materiale zaprezentowano Hunt: Showdown w wersji pre-alpha, więc do czasu premiery wiele elementów może ulec zmianie. Jak widać akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Twórcy zaprezentowali korzystanie ze specjalnej umiejętności "detektywa", która pozwala dostrzec siły nieczyste niewidoczne gołym okiem. Oprócz tego możemy też sprawdzić jak prezentują się starcia - zarówno z użyciem broni palnej jak i białej, na krótki dystans.

Rozmowa z twórcami Hunt: Showdown na E3 2017

Hunt: Showdown ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale na ten moment więcej konkretów nie mamy. Twórcy zapewniają jednak, że te pojawią się wkrótce.

crytek e3 2017 Hunt: Showdown playstation 4 wideo