Newsy Sebastian Kasparek
16.06.2017 17:22
| PS4 |
Archangel przeniesie nas do wnętrza mecha za sprawą PS VR. Twórcy prezentują swój projekt
Archangel w bazie gier
Archangel przeniesie nas do wnętrza mecha za sprawą PS VR. Twórcy prezentują swój projekt

Archangel to kolejna ciekawa pozycja zmierzająca na PlayStation VR. Fani mechów będą mogli przenieść się do kokpitu i siać spustoszenie w ulicach zrujnowanych Stanów Zjednoczonych. Zapowiada się ciekawa gra FPS dla entuzjastów wirtualnej rzeczywistości.

Archangel wrzuci nas w rolę członka ruchu oporu, który zasiada za sterami potężnego mecha i walczy z prywatną organizacją okupującą Stany Zjednoczone. Podczas rozgrywki towarzyszyć nam będą pomocnicy sterowani sztuczną inteligencją. Nie zabraknie też różnorodnego arsenału broni.

Archangel. Nowa gra z mechami zapowiedziana na PS VR

Archangel będzie pełną akcji grą FPS. Zakładając PlayStation VR zostaniemy przeniesieni do kokpitu uzbrojonego mecha. Rozglądając się po jego wnętrzu widzieć będziemy masę najróżniejszych detali, co przełoży się iście namacalne doznanie. Twórcy opowiadają o swojej grze na nowym materiale z E3, gdzie gra była obecna w grywalnej formie.

Archangel - rozgrywka z E3 2017

Archangel ma być spełnieniem marzeń wszystkich miłośników mechów i wielkich robotów. Potężna maszyna działa nieco wolniej niż człowiek, czuć dzięki temu jej niszczycielską siłę. Pomaga to też zniwelować efekt nudności, które mogłyby pojawić się w bardziej dynamicznej grze z gatunku FPS.

Archangel pojawi się na PlayStation 4  w lipcu.

archangel E3 playstation 4 playstation vr wideo
Źródło: YouTube (PlayStation)