Newsy Sebastian Kasparek
16.06.2017 18:18
| PS4 |
Observer. Polski horror na długim nagraniu z rozgrywki
Observer w bazie gier
Observer. Polski horror na długim nagraniu z rozgrywki

Observer doczekało się ponad 10 minut czystej rozgrywki. Bardzo możliwe, że otrzymamy kolejny mocny tytuł tworzony przez polskich twórców gier!

Observer to kolejne podejście do tematu horrorów w wykonaniu studia Bloober Team, które dostarczyło posiadaczom konsol Basement Crawl i bardzo udane Layers of Fear. Twórcy zabiorą nas do futurystycznych klimatów cyberpunk przesiąkniętych atmosferą i architekturą europy wschodniej, gdzie możliwe jest hakowanie ludzkich wspomnień.

Observer. Czas gry i nowe szczegóły na temat kolejnej gry twórców Layers of Fear

Observer wrzuci nas do dusznej metropolii, gdzie poznamy zgubny wpływ technologii. Ta stała się głównym narzędziem inwigilacji i opresji społeczeństwa. Historia rozpocznie się od chwili, gdy bohater otrzymuje wiadomość od syna, z którym nie utrzymywał długo kontaktów. Podczas przygody mamy poznać koszmar i strach towarzyszący możliwości hakowania ludzkich umysłów.

Observer  10 minut rozgrywki. E3 2017

Observer ma być grą większą i bardziej rozbudowaną od poprzedniego projektu Bloober Team. Polskie studio z każdą grą celuje coraz wyżej i stara się dostarczać coraz lepsze pozycje. Premiera tytuły nastąpi w okresie letnim - nie znamy jeszcze dokładnego dnia debiutu.

bloober team e3 2017 Observer playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (IGN)