Newsy Daniel Stroński
22.06.2017 11:51
| PS4 |
Beyond Good & Evil 2 - dzisiaj zobaczymy grę w akcji!
Beyond Good & Evil 2 w bazie gier
Beyond Good & Evil 2 - dzisiaj zobaczymy grę w akcji!

Beyond Good & Evil 2 zaskoczyło graczy długim zwiastunem na tegorocznych targach E3, a jeszcze dzisiaj dostaniemy rozgrywkę. Na razie Michael Ancel pokazał zajawkę.

Beyond Good & Evil 2 nieoczekiwanie ujawniono na zwiastunie podczas niedawnych targów E3 i ten z miejsca został pokochany przez graczy. Biorąc pod uwagę popularność poprzedniczki i zapewnienia o sequelu będącym "kosmicznym GTA", druga część stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych obecnie gier.

Twórcy Beyond Good & Evil 2 opowiadają o ogromnym wszechświecie

Problem w tym, że nie widzieliśmy do tej pory samej rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. To ma się jednak zmienić jeszcze dzisiaj, co zapowiedział ojciec serii Michael Ancel na swoim instagramowym koncie:

Planowany na dziś pokaz rozgrywki będzie pierwszym ujawnionym prototypem rozgrywki. Nie oczekujcie więc świetnej oprawy audiowizualnej, gdyż ta ulegnie wielu przemianom, zanim deweloper osiągnie poziom finalnej wersji gry. Ancel skupi się na przedstawieniu samych założeń zabawy, byśmy mieli jakiekolwiek pojęcie o nadchodzącym Beyond Good & Evil 2.

Póki co przypominamy targowy zwiastun.

Beyond Good & Evil 2 - zwiastun z E3 2017

 

Beyond Good beyond good & evil 2 ubisoft Ubisoft Montpellier
Źródło: https://www.instagram.com/p/BVnfn2eBMNh/