Newsy Sebastian Kasparek
03.08.2017 20:16
| PS4 |
Ghost Recon Wildlands do wypróbowania za darmo!
Ghost Recon Wildlands w bazie gier
Ghost Recon Wildlands do wypróbowania za darmo!

Ghost Recon Wildlands to kolejna gra, która długi czas po swoim debiucie otrzyma wersję demonstracyjną. Twórcy starają się zachęcić nowych graczy i oferują aż kilka godzin gry za darmo! Jeśli jesteście ciekawi tej pozycji to koniecznie zajrzyjcie do PS Store.

Ghost Recon Wildlands pomimo przeciętnych ocen i słabych opinii po beta testach okazało się gigantycznym sukcesem. Tytuł cieszy się tak ogromną popularnością, że jest najchętniej kupowaną grą tego roku! Ubisoft stale rozwija swoją pozycję i niedługo doda do niej pełnoprawny tryb PvP. Teraz jednak udostępniono długie, bo trwające kilka godzin demo.

Ghost Recon Wildlands - tryb PvP jeszcze w tym roku

Ghost Recon Wildlands otrzymało wersję demonstracyjną, którą pobierzecie w PS Store. Trwa ono kilka godzin i pozwala dokładnie przetestować produkcję. Tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać, ale w ramach przypomnienia - jest to osadzona w otwartym świecie odsłona popularnego cyklu taktycznych shooterów. Gra skupia się na eliminacji narkotykowych karteli i stawia ogromny nacisk na kooperacyjną rozgrywkę przez sieć.

Jeśli mieliście tę grę na oku, ale do zakupu zniechęcały Was niepochlebne opinie krytyków, to od dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyrobić sobie własną opinię i sprawdzić grę w akcji. Nam pozostaje się cieszyć, że wersje demo faktycznie wracają do łask. Nawet jeśli pojawiają się kilka miesięcy po premierze.

Ghost Recon Wildlands - pierwsze spojrzenie na tryb PvP

demo Ghost Recon Wildlands playstation 4 ubisoft wideo
Źródło: PS Store