Newsy Jakub Barwiak
08.08.2017 21:14
|
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Wyciekły kolejne szczegóły.
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Wyciekły kolejne szczegóły.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi coraz mocniej zbliża się do swej grudniowej premiery, dzięki czemu poznajemy kolejne informacje dotyczące tego filmu. Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia zabawek.

Canto Bright – jest jedną z planet, które pojawią się w filmie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Świat ma być inspirowany Monte Carlo i być miejscem pełnym kasyn, wykwintnych miejsc i uciech. Rian Johnson (Looper – Pętla czasu) – reżyser planu nazywa ją „placem zabaw dla bogatych dupków”.

Zmiana na reżyserskim stołku filmu o Hanie Solo

Dzięki zdjęciom zabawek, które pojawiały się w Kmart w Arizonie, udostępnionym dalej przez użytkownika Instagrama – A Galaxy Nearby, możemy bliżej przyjrzeć się policji z Canto Bright, oraz ścigaczom jakich używa ta formacja.

Nie wiemy wciąż jak istotna dla fabuły filmu będzie sama planeta, oraz jej policja. O samą planetę martwić się raczej nie musimy, gdyż jest ważnym elementem promocji filmu. Została ona użyta chociażby w sesji Vanity Fair. W kontekście policji wystarczy jednak przypomnieć sobie chociażby postać o imieniu Zuvio, która przy premierze Przebudzenia Mocy otrzymała swoją figurkę, przy okazji w filmie praktycznie się nie pojawiając.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi kontynuują wątki rozpoczęte w Przebudzeniu Mocy. Znacznie większą rolę, niż w poprzednim epizodzie, ma odegrać Luke Skywalker. Być może ujrzymy również więcej scen z udziałem Snoke'a - przywódcy Najwyższego Porządku. Do obsady znanej z Przebudzenia Mocy dołączą m.in. Laura Dern (Park Jurajski), Benicio Del Toro (Sicario), oraz Kelly Marie Tran (XOXO).

Polska premiera filmu została zaplanowana na 14 grudnia. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rian Johnson.

Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm rian johnson Star Wars
Źródło: screenrant