Newsy Paweł Musiolik
10.08.2017 03:22
| PS4 | PS3 |
FIFA 18 - rozesłano kody do zamkniętej bety
FIFA 18 w bazie gier
FIFA 18 - rozesłano kody do zamkniętej bety

FIFA 18 w sprzedaży pojawi się na sam koniec września. Nie wiemy jeszcze kiedy pojawi się wersja demonstracyjna gry, ale jeśli ktoś ma odrobinę szczęścia, to sprawdzi tytuł wcześniej. EA rozesłało właśnie kody do zamkniętej bety FIFA 18.

W tym roku wraz z FIFA 18, Electronic Arts wraca pod skrzydła Sony. Przełoży się to w większości jedynie na reklamy gry, które teraz będą powiązane z marką PlayStation. Skutkiem końca umowy z Microsoftem jest także dodanie Legend (od teraz nazywanymi Ikonami) do sonowskiej wersji FIFA Ultimate Team. A co z rozgrywką? Ta ma przejść pewne zmiany, ale nie spodziewajmy się, że będą one jakkolwiek znaczące skoro największy nacisk EA kładzie na rozwój trybu fabularnego i zmiany w FUT.

FIFA 18 - największe gwiazdy dołączają do Ikon FIFA Ultimate Team

Jeśli chcecie wypróbować własnoręcznie FIFA 18, to musicie jak co roku czekać na wersję demo, która powinna pojawić się kilkanaście dni przed premierą gry. Szczęśliwcy za to mogą zerknąć na skrzynki mailowe powiązane z kontem EA i sprawdzić, czy czasem nie czeka na nich kod uprawniający do wzięcia udziału w zamkniętej becie FIFA 18.

W tym roku Electronic Arts zmieniło sposób rekrutacji, rezygnując z możliwości zapisów. Kody wysłano aktywniejszym w FIFA 17 osobom, które zostały wytypowane losowo z puli graczy. Co ciekawe, zaproszenia dotyczą różnych trybów gry. Niektórzy zyskają dostęp wyłącznie do FUT, inni będą mogli pograć przez Sieć, a komuś przypadnie tryb Kariery. Najwięksi szczęściarze otrzymać mogą dostęp do wszystkich trybów wczesnej wersji. Należy jednak pamiętać, że z bety nie można publikować żadnych materiałów, a szansę na kod mają konta założone na US i UK.

FIFA 18 - zwiastun nowych Ikon FUT