Newsy Krzysiek Kalwasiński
14.08.2017 13:52
|
Promocja na PS+. Kup 15 miesięcy w cenie 12!
Promocja na PS+. Kup 15 miesięcy w cenie 12!

PlayStation Plus doczekało się promocji. Teraz możemy cieszyć się subskrypcją na 15 miesięcy po zakupie rocznego abonamentu!

Dzisiaj Sony Interactive Entertainment Europe ogłosiło, że po zakupie rocznego abonamentu PlayStation Plus, nasza subskrypcja zostanie przedłużona o 15 miesięcy. Co ważne, oferta kierowana jest do wszystkich graczy, łącznie z tymi, którzy mają już aktywną subskrypcję. Jest to dobra okazja, aby zakupić sobie przedłużenie PS+ przed podwyżką ceny.

PlayStation Plus drożeje!

Promocja potrwa do 29 sierpnia, godziny 11:00 naszego czasu. Do tego dnia wszyscy gracze mogą zakupić PS+ w cenie 195 złotych i przedłużyć abonament o 15 miesięcy. Dzięki temu zyskają dostęp do trybu online w grach oraz gier dodawanych co miesiąc w ramach abonamentu. Ważne aby zrobić to w sklepie cyfrowym PlayStation Store, w tym miejscu.

Subskrybując PlayStation Plus, gracze mogą korzystać z wieloosobowego trybu online na PlayStation®4, pobierać co miesiąc dwie gry na PlayStation 4 oraz nową grę imprezową PlayLink, zatytułowaną To Jesteś Ty!, jako grę dodatkową do 25 października. Mogą też korzystać z rabatów dostępnych wyłącznie dla członków oraz dysku internetowego o pojemności 10 GB na dane gier.

W ostatnim miesiącu w ramach usługi pojawiło się między innymi Just Cause 3 i dodatek fabularny od Assassin's Creed IV Black Flag.

playstation plus ps+ sony
Źródło: Informacja prasowa