Newsy Krzysiek Kalwasiński
22.08.2017 09:21
| PS4 |
Far Cry 5 prezentuje możliwości rozgrywki
Far Cry 5 w bazie gier
Far Cry 5 prezentuje możliwości rozgrywki

Far Cry 5 da nam otwarty świat i sporo możliwości. Niektórzy w grę mogą pograć na Gamescom i nie obyło się bez szalonych pomysłów na sprawdzenie możliwości gry.

Far Cry 5 pokazywało nam już swoją rozgrywkę na targach E3, ale wtedy dziennikarze nie mogli nagrywać materiałów i wrzucać ich na swój kanał. Sytuacja zmieniła się na Gamescomie - do gry mogli dorwać się wszyscy. Zaowocowało to wieloma materiałami, które pojawiły się w Internecie. Kilka z nich przedstawiamy poniżej.

Far Cry 5 - w kooperacji tylko gospodarz zachowa postęp

Pierwszy materiał pochodzi z kanału Ubisoft. Przedstawiciele firmy opowiadają o ciekawych rozwiązaniach, które twórcy wprowadzili do mechaniki Far Cry 5. Już wcześniej wiedzieliśmy, że można dobrać sobie towarzysza sterowanego sztuczną inteligencją - poniżej zobaczycie co jeszcze oprócz walki można robić z psem Boomerem. Nie jest to jedyny towarzysz na jakiego możemy liczyć - jest ich kilka rodzajów, a każdy z nich cechuje się wyjątkowymi umiejętności. Na poniższym wideo zobaczycie też, że można łowić ryby odpoczywając od walki. Na koniec pozostaje sprawdzenie jak wygląda latanie z użyciem samolotów.

Far Cry 5 - można robić tu znacznie więcej niż tylko strzelać

YouTuber o pseudonimie jackfrags o wiele bardziej żartobliwie podszedł do testowania możliwości gry. Postanowił zbombardować kilka krów, a później rozwścieczyć nie tylko ludzi, ale również bydło czy niedźwiedzia. Efekt jest zabawny. Postanowił też sprawdzić jak Boomer poradzi sobie w walce z dzikim niedźwiedziem i jak się okazuje - pies jest w tym bardzo dobry.

Far Cry 5 - bombardowanie krów, podpalanie byków

Na koniec kolejny materiał, który pokaże to co widzieliśmy w trakcie E3, ale w innym stylu. Przed Wami 13 minut walki z fanatykami.

Far Cry 5 - 13 minut rozgrywki

Far Cry 5 ma pojawić się 28 lutego 2018 roku. Akcja przeniesie nas do hrabstwa Hope w stanie Montana, gdzie zmierzymy się z niebezpiecznymi fanatykami starającymi się przejąć kontrolę nad regionem i przygotować wszystkich na apokalipsę.

Far Cry 5 gamescom 2017 playstation 4 ubisoft Ubisoft Montreal wideo