Newsy Krzysiek Kalwasiński
22.08.2017 13:48
| PS4 |
The Crew 2 - data premiery i nowy zwiastun
The Crew 2 w bazie gier
The Crew 2 - data premiery i nowy zwiastun

The Crew 2 otrzymało pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę. To co jednak ważniejsze, to oficjalna data premiery, która przypada na marzec przyszłego roku.

The Crew 2 to kontynuacja gry wyścigowej, która pozwalała ścigać się w otwartym świecie z ekipą znajomych. Tym razem do dyspozycji dostaniemy nie tylko samochody, ale również samoloty i łodzie, co ma znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę. Według osób, które już mogły zagrać jest znacznie lepiej niż w pierwszej części.

The Crew 2 pierwszy raz w rękach graczy - jest znacznie lepiej

Pojawił się nowy zwiastun The Crew 2, którego celem jest zapoznanie nas z rozgrywką. Wciąż jest to co prawda wyreżyserowane w pełni i ukazane z różnych ujęć, ale pozwala sprawdzić założenia twórców i przyjrzeć się systemowi Fast Fav, który pozwala zmieniać pojazdy w locie. Do dyspozycji oprócz samochodów dostaniemy też samoloty, łodzie, motocykle - brakuje tylko czołgów. Akcja znów rozegra się na różnych obszarach Ameryki - począwszy od miast, a kończąc na pustkowiach. Trafiać będziemy również na innych graczy, z którymi będziemy mogli z miejsca rozpocząć wyścig.

The Crew 2 - na oficjalnym zwiastunie z rozgrywką

W poprzedniej części wiele elementów nie zagrało, więc twórcy mają sporo pracy w nadrabianiu zaufania - czyli standard jeśli chodzi o Ubisoft. Jeśli otwarty świat będzie odpowiednio ciekawy, a serwery będzie odpowiednio działać, może się to naprawdę udać. W bliżej nieokreślonym czasie rozpoczną się zamknięte testy beta, a samo The Crew 2 trafi do nas 16 marca 2018 roku. Wtedy będziemy mogli ocenić czy się im udało ze swoim wyścigowym MMO.

gamescom 2017 ivory tower playstation 4 the crew 2 ubisoft wideo
Źródło: Informacja prasowa