Newsy Krzysiek Kalwasiński
25.08.2017 09:25
| PS4 |
Yakuza Kiwami 2 - wyciek potwierdza remake "dwójki"!
Yakuza: Kiwami 2 w bazie gier
Yakuza Kiwami 2 - wyciek potwierdza remake "dwójki"!

Yakuza Kiwami 2 to gra, na którą czeka wiele fanów serii. Wychodzi na to, że dostaniemy również remake Yakuza 2, która pojawiła się w 2008 roku na PlayStation 2!

Yakuza Kiwami już za kilka dni pojawi się na europejskich półkach sklepowych. To remake pierwszej części serii Yakuza wydanej na naszym rynku w 2005 roku na PlayStation 2. Założeniem nowej wersji jest wierność fabule oryginału, ale podanie wszystkiego na nowym silniku obecnym w Yakuza 0 oraz zaimplementowaniu bardziej współczesnej mechaniki i kilku nowości - jak choćby Majima, na którego będziemy co jakiś czas trafiać i z nim walczyć.

Yakuza Kiwami. Niesamowity zwiastun każe Wam uwolnić smoka!

Wychodzi na to, że pojawi się również Yakuza Kiwami 2 - remake drugiej części, która wylądowała na PlayStation 2 w 2008 roku. Każdy kto próbował zakupić sobie drugą odsłonę w oryginalnym wydaniu wie, że nie jest to tania i łatwo dostępna rzecz - w przeciwieństwie do choćby starszej "jedynki". Na pewno więc ucieszy Was informacja o wycieku, który ujawnił istnienie tej gry.

Oficjalna zapowiedź nowej gry miała pojawić się jutro, ale wychodzi na to, że tajwański oddział PlayStation Store ubiegł firmę SEGA i zepsuł niespodziankę. Zauważył to jeden z użytkowników neoGAF. Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, tamtejsza data przypadnie na 7 grudnia 2017 roku, u nas na pewno pojawi się w przyszłym roku. Teraz pozostaje czekać na potwierdzenie ze strony SEGI i cieszyć się jeśli to prawda. Tym bardziej, że Yakuza Kiwami 2 ma działać na nowym silniku użytym w Yakuza 6.

Yakuza Kiwami - oficjalny zwiastun fabularny

 

playstation 4 sega Yakuza Kiwami yakuza team Yakuza: Kiwami 2
Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1423418