Newsy Sebastian Kasparek
29.08.2017 17:39
| PS4 |
The Inpatient i Bravo Team z datami premiery
The Inpatient Bravo Team w bazie gier
The Inpatient i Bravo Team z datami premiery

The Inpatient i Bravo Team to przedstawiciele drugiej fali gier zmierzających na PS VR. Sony potwierdziło w końcu kiedy będzie nam dane zagrać w te pozycje. Twórcy Until Dawn udostępnili też nowy zwiastun fabularny swojego nowego horroru.

The Inpatient to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier zmierzających na PS VR. Twórcy Until Dawn rozwijają swoje uniwersum i zabiorą nas 60 lat w przeszłość, gdzie trafimy do sanatorium Blackwood. Wcielimy się w rolę pacjenta, który cierpi na zaniki pamięci. Podczas poznawania fabuły istotne będą podejmowane przez nas wybory, bo gra zaoferuje system efektu motyla. Był on również obecny w Until Dawn i będzie działać na podobnej zasadzie.

Skyrim VR to totalna katastrofa

The Inpatient zadebiutuje na rynku w dniu 22 listopada i z tej okazji otrzymało nowy zwiastun przedstawiający nam ogólny zarys tego horroru. Możemy się przygotować na niepokojącą atmosferę i trudne wybory zmieniające przebieg historii.

The Inpatient zwiastun fabularny

Bravo Team to z kolei przedstawiciel gatunku FPS, gdzie nadrzędną rolę odegra system osłon i kooperacja dla dwóch graczy. Oczywiście możliwe będzie ukończenie gry w pojedynkę. Tytuł inspirowany jest wojennymi filmami akcji i zaoferuje nie tylko intensywne wymiany ognia, ale i taktyczną rozgrywkę. Pozycja trafi do sprzedaży w dniu 6 grudnia.

Bravo Team - zwiastun E3 2017

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/29/the-inpatient-and-bravo-team-release-dates-announced-for-ps-vr/#sf109976392